Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Android - praktyczny projekt aplikacji

Premiera: Kurs Android - praktyczny projekt aplikacji


Kurs Android - praktyczny projekt aplikacji

Wykorzystaj potęgę narzędzi Firebase i stwórz od zera własną w pełni funkcjonalną aplikację. Wykorzystaj w niej powiadomienia, aparat, lokalizację, mapy i znacznie więcej! Dowiedz się więcej
Znasz już podstawy tworzenia aplikacji na system Android i chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę? Myślisz o karierze Android Developera, ale brakuje Ci jeszcze trochę umiejętności? Chciałbyś zobaczyć jak wygląda cały proces tworzenia aplikacji i zacząć tworzyć własne projekty?

Więc na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera - Kurs Android - praktyczny projekt aplikacji. W tym kursie zobaczysz jak i Ty możesz rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności właśnie w tym kierunku.

Jeśli masz podstawy programowania i chciałbyś zrobić kolejny krok, ale ilość materiałów Cię przytłacza, nie wiesz od czego zacząć i szukasz rzetelnych źródeł wiedzy, to doskonale trafiłeś.

W tym kursie poznasz zaawansowane aspekty Androida, które pozwolą rozbudować Twoje aplikacje. Dowiesz się trochę o operacjach i serwisach, wykorzystasz GPS i zobaczysz jak na bieżąco lokalizować użytkownika.

Zaimplementujesz mapy Google i spersonalizujesz wygląd znaczników. Wykorzystasz możliwości aparatu z najnowszą biblioteką Camera X ze stajni Android Jetpack.

Zaimplementujesz pełnoprawny system logowania z firebase auth oraz rozbudowaną bazę danych opartą o Firestorm Storage, a wszystko to na praktycznym przykładzie aplikacji do zgłaszania incydentów w Twoim mieście.

Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz podczas tego kursu rozwiniesz swoje skrzydła jako Android Developer oraz nauczysz się jak wykorzystywać popularne i szeroko stosowane narzędzia. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Rafał Rejek, Android Developer i miłośnik Kotlina, który w wolnych chwilach pomaga młody madeptom wejść do świata IT.


Kurs Android - praktyczny projekt aplikacji

Wykorzystaj potęgę narzędzi Firebase i stwórz od zera własną w pełni funkcjonalną aplikację. Wykorzystaj w niej powiadomienia, aparat, lokalizację, mapy i znacznie więcej! Dowiedz się więcejOpublikowane 7 października 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!