Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski dla dorosłych od podstaw

Premiera: Kurs Angielski dla dorosłych od podstaw


Kurs Angielski dla dorosłych od podstaw

Opanuj angielski w praktyce i zacznij skutecznie komunikować się w codziennych sytuacjach. Poznaj przydatne zwroty, słownictwo i gramatykę. Ucz się online na własnych zasadach - bez stresu i pośpiechu Dowiedz się więcej
Chcesz opanować angielski i przełamać strach przed mówieniem? Zależy Ci na nauce praktycznych zwrotów, słownictwa, które wykorzystasz w późniejszej pracy, podróżach czy komunikacji z bliskimi? Chcesz w końcu ogarnąć angielską gramatykę? Masz problem, żeby pogodzić naukę języka, pracę i codzienne obowiązki?

Nie martw się, ten Kurs Angielskiego dla dorosłych od podstaw na pewno Ci w tym pomoże. To połączenie sprawdzonych metod nauczania i nowoczesnych narzędzi, dzięki którym szybko opanujesz lub odświeżysz sobie podstawy angielskiego. Kurs ma przystępną formę online, więc łatwo dopasujesz go do swoich zajęć, poziomu i tempa nauki.

Znajdziesz w nim krótkie, łatwo przyswajalne lekcje video z komentarzem i masą interaktywnych zadań. Dzięki nim w praktyce opanujesz najważniejsze aspekty języka, takie jak prowadzenie rozmów, pisanie, czytanie, gramatyka, słownictwo i poprawna wymowa.

Przygotowałam dla Ciebie 20 rozdziałów, podczas których skupimy się przede wszystkim na komunikacji. Od prostych rozmów, czyli typowego small talk'u, poprzez negocjacje, zamawianie jedzenia, robienie zakupów, aż po wyrażanie opinii i swoich uczuć.

Będziesz gotowy, by poradzić sobie w sytuacjach takich jak korzystanie z transportu publicznego i wizyta u lekarza w hotelu w miejscu pracy, tak abyś mógł swobodnie porozumiewać się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Szkolenie prowadzi Emilia Kotajny, lektorka języka angielskiego i założycielka szkoły językowej online "Angielski z Klasą". Autorka kursu ma również duże doświadczenie w nauczaniu dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.


Kurs Angielski dla dorosłych od podstaw

Opanuj angielski w praktyce i zacznij skutecznie komunikować się w codziennych sytuacjach. Poznaj przydatne zwroty, słownictwo i gramatykę. Ucz się online na własnych zasadach - bez stresu i pośpiechu Dowiedz się więcejOpublikowane 15 lutego 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!