Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski dla dzieci

Premiera: Kurs Angielski dla dzieci


Kurs Angielski dla dzieci

Zadbaj o rozwój swojego dziecka i pomóż opanować język angielski w ciekawy sposób. Wybierz interaktywny kurs online pełen zadań, pomocy graficznych, dźwiękowych i angażujących lekcji wideo. Dowiedz się więcej
Twoje dziecko zaczyna przygodę z angielskim? Chcesz, aby nauka języka była dla niego interesująca i wciągająca od samego początku? Zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha czerpała z niego radość, ale też uczyła się przydatnych rzeczy?

Z tym kursem angielskiego dla dzieci, twoje dziecko przekona się, że opanowanie podstaw angielskiego może być świetną zabawą. Wszystko dzięki angażującej formie, krótkim lekcjom wideo, pełnym pomocy graficznych, dźwiękowych i masie interaktywnych ćwiczeń.

Zaczniemy od najprostszych rzeczy. Twoja pociecha nauczy się przedstawiać, mówić o tym, co lubi i opowiadać o swoim dniu. Pozna tutaj nie tylko podstawowe słownictwo, ale zrobi pierwszy krok do komunikacji po angielsku.

Twoje dziecko bez trudu opowie o ulubionych potrawach, opisze co nosi w zależności od pogody, czy wyrazi różne emocje po angielsku. Odkryje też świat przyrody. Nauczy się nazw zwierząt, ich cech wyglądu i miejsc, w których żyją. Nie zabraknie też miejsca na tematy takie jak rodzina, hobby, części ciała i wiele innych.

Po każdym rozdziale na Twoje dziecko czekać będzie porcja ćwiczeń, dzięki którym nie tylko szybko zapamięta wszystkie słówka i zwroty, ale też używać ich będzie w konkretnych sytuacjach. Jeśli chcesz pomóc odkryć mu angielski w ciekawy i interesujący sposób oraz motywować do nauki, ten kurs będzie idealny.

Szkolenie prowadzi Emilia Kotajny, lektorka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem, która sprawia, że nauka angielskiego jest dla dzieci czymś więcej niż zwykłym przedmiotem szkolnym.


Kurs Angielski dla dzieci

Zadbaj o rozwój swojego dziecka i pomóż opanować język angielski w ciekawy sposób. Wybierz interaktywny kurs online pełen zadań, pomocy graficznych, dźwiękowych i angażujących lekcji wideo. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 kwietnia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!