Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski dla maturzystów - poziom podstawowy

Premiera: Kurs Angielski dla maturzystów - poziom podstawowy


Kurs Angielski dla maturzystów - poziom podstawowy

Przygotuj się do matury z angielskiego od A do Z! Opanuj przydatne zwroty, słownictwo i gramatykę. Naucz się rozwiązywać wszystkie typy zadań i zobacz jak poradzić sobie na części ustnej. Dowiedz się więcej
Przed Tobą matura z angielskiego, a w Twojej głowie więcej pytań niż odpowiedzi? Nie widzisz różnicy między Past Simple, a Continuous, nie mówiąc już o Perfect? Boisz się, że na maturze ustnej nagle zabraknie Ci słów i po prostu się zatniesz? Chcesz poznać sprawdzony sposób na to, żeby z części pisemnej zgarnąć max punktów?

W takim razie ten kurs angielskiego dla maturzystów to coś dla Ciebie. Został on przygotowany zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz w taki sposób, aby skorzystać z niego mógł zarówno uczeń piątkowy, jak i ten, któremu angielski sprawia sporo trudności i liczy po prostu na to 30%.

W trakcie kursu przejdziesz przez wszystkie typy zadań, jakie występują na maturze od rozumienia ze słuchu, przez czytanie ze zrozumieniem, po wypowiedź pisemną i ustną. Przerobisz czasy gramatyczne i problematyczne konstrukcje, takie jak tryby warunkowe, mowę zależną, stronę bierną i czasowniki modalne.

Będzie też sporo słownictwa, wyrażeń oraz przydatnych czasowników frazowych, dzięki którym zaimponujesz komisji egzaminacyjnej. Zobaczysz, czego możesz spodziewać się na egzaminach pisemnym i ustnym, a na końcu każdej z lekcji rozwiążesz zadanie przygotowane na podstawie tych z arkuszy maturalnych.

Czas do egzaminu leci nieubłaganie, więc nie odkładaj nauki na później i już dziś zacznij przygotowywać się do matury z angielskiego. Good luck on the exam!

Szkolenie prowadzi Kamil Drożdżyk, lektor języka angielskiego, który przez lata pracy jako nauczyciel i korepetytor pomógł wielu maturzystom przebrnąć przez egzamin z angielskiego.


Kurs Angielski dla maturzystów - poziom podstawowy

Przygotuj się do matury z angielskiego od A do Z! Opanuj przydatne zwroty, słownictwo i gramatykę. Naucz się rozwiązywać wszystkie typy zadań i zobacz jak poradzić sobie na części ustnej. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 czerwca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!