Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski dla młodzieży

Premiera: Kurs Angielski dla młodzieży


Kurs Angielski dla młodzieży

Ucz się angielskiego na swoich zasadach. Zapomnij o nudnym wkuwaniu słówek i zasad gramatyki. Opanuj język w praktyczny sposób za pomocą interaktywnych, angażujących zadań i ćwiczeń. Dowiedz się więcej
Chcesz opanować angielski, żeby swobodnie wyrażać siebie, podróżować bez barier językowych i nawiązywać kontakty z ludźmi z całego świata? Masz dość nudnego zakuwania słówek i gramatyki? Szukasz kursu językowego, który sprawi, że nauka angielskiego będzie dla Ciebie dobrą zabawą?

W takim razie ten kurs angielskiego dla młodzieży jest dla Ciebie! Znajdziesz w nim krótkie, dynamiczne lekcje video i interaktywne ćwiczenia, z których możesz korzystać na smartfonie, tablecie lub komputerze.

W trakcie 16 rozdziałów skupisz się przede wszystkim na Twoich umiejętnościach komunikacyjnych w nauce zwrotów i wyrażeń. Przydadzą Ci się one podczas typowego small talku, rozmów z rówieśnikami, rodziną, w trakcie podróży, w sklepie i wielu typowych codziennych sytuacjach.

Zdobędziesz umiejętność wyrażania własnych uczuć i opinii. Nauczysz się dzielić doświadczeniami i dyskutować na te tematy, które Cię interesują. Poprzez angażujące, różnorodne ćwiczenia popracujesz nad swoimi umiejętnościami mówienia, słuchania, pisania, czytania oraz gramatyki.

Przejdziesz m.in. przez takie tematy jak zdrowie, hobby, zakupy, środowisko, środki komunikacji czy sport. Opanujesz sporo przydatnego słownictwa, poćwiczysz mówienie tak, żeby być gotowym na różne sytuacje zarówno w życiu prywatnym, jak i szkolnym.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz naukę angielskiego, czy chcesz odświeżyć sobie podstawy, czy wyjść poza to, co robisz na lekcjach w szkole. Ten kurs pomoże Ci szybko ruszyć z miejsca.

Szkolenie prowadzi Emilia Kotajny, Lektorka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem i założycielka szkoły językowej online “Angielski z klasą”. Przekonasz się, że dzięki jej podejściu do języka, nauka staje się inspirującą przygodą, a nie kolejnym obowiązkiem.


Kurs Angielski dla młodzieży

Ucz się angielskiego na swoich zasadach. Zapomnij o nudnym wkuwaniu słówek i zasad gramatyki. Opanuj język w praktyczny sposób za pomocą interaktywnych, angażujących zadań i ćwiczeń. Dowiedz się więcejOpublikowane 18 marca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!