Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski dla początkujących - poziom A1

Premiera: Kurs Angielski dla początkujących - poziom A1


Kurs Angielski dla początkujących - poziom A1

Opanuj podstawy języka angielskiego dzięki praktycznym ćwiczeniom online. Poznaj najczęściej używane zwroty, słownictwo oraz gramatykę i zacznij swobodnie komunikować się po angielsku na poziomie A1. Dowiedz się więcej
Przekonaj się, że nauka angielskiego może być przyjemna. Kurs Angielski dla początkujących - poziom A1 to ponad 10 lat profesjonalnego doświadczenia w nauczaniu początkujących.

Ten kurs na pewno Cię nie znudzi, nie znajdziesz w nim przepisywania regułek i zakuwania słówek. Znajdziesz tu za to ciekawe, dynamiczne, angażujące lekcje, pełne quizów i ćwiczeń, które pozwolą Ci przyswoić słownictwo, gramatykę i wymowę w naturalnym kontekście. Bo o to przecież chodzi w nauce języków obcych.

Już po kilku lekcjach będziesz w stanie samodzielnie budować proste wypowiedzi i dogadać się w sytuacjach takich jak wizyta u lekarza, dzień w pracy, rozmowa o szkole czy zamawianie posiłku w restauracji.

Kurs ma wygodną formę online, dzięki czemu to Ty decydujesz kiedy i gdzie się uczysz. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim i chcesz dojść do poziomu A1, czy kiedyś się uczyłeś, ale niewiele z tego zostało, życzymy miłej nauki.

Kurs prowadzi Anna Lewoc - tłumaczka, lingwistka i lektorka z 10-letnim doświadczeniem, ucząca przede wszystkim osoby początkujące. Z jej pomocą przekonasz się, że nauka angielskiego może być prosta.


Kurs Angielski dla początkujących - poziom A1

Opanuj podstawy języka angielskiego dzięki praktycznym ćwiczeniom online. Poznaj najczęściej używane zwroty, słownictwo oraz gramatykę i zacznij swobodnie komunikować się po angielsku na poziomie A1. Dowiedz się więcejOpublikowane 2 sierpnia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!