Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski dla początkujących - poziom A2

Premiera: Kurs Angielski dla początkujących - poziom A2


Kurs Angielski dla początkujących - poziom A2

Wskocz na wyższy poziom angielskiego, dzięki praktycznym lekcjom i interaktywnym ćwiczeniom. Zyskaj pewność w rozmowach, opanuj przydatne słownictwo, zwroty i nie daj się angielskiej gramatyce! Dowiedz się więcej
Nie czujesz się swobodnie rozmawiając po angielsku? Masz problemy, żeby zrozumieć obcokrajowców mówiących w tym języku? Czasy i cała ta angielska gramatyka nadal wydają Ci się skomplikowane i niezrozumiałe?

Przejdziesz przez 16 rozdziałów, podczas, których będziesz pracować nad rozwijaniem Twojej pewności w mówieniu, pisaniu i czytaniu. Po tym Kursie Angielski dla początkujących - poziom A2 bez żadnych obaw poprosisz o radę i udzielisz jej drugiej osobie.

Będziesz potrafić motywować swoje decyzje i opowiesz o swoich doświadczeniach życiowych. Poznasz dużo przydatnych zwrotów i słówek, które pozwolą Ci swobodnie porozmawiać na tematy jak obowiązki domowe, zakupy, jedzenie, zdrowie, kultura, obecne trendy i wiele więcej.

Poznasz też nieco zagadnień z gramatyki. Będą problematyczne dla wielu osób czasy, zdania warunkowe czy mowy zależna. Nie będzie ich wkuwania i tabelek, a życiowe przykłady i konteksty, w których te konstrukcje są rzeczywiście używane. Poznasz typowe pułapki angielskiej gramatyki i często stosowane kalki językowe, przez które dla obcokrajowca możesz brzmieć dziwnie.

Jeżeli zależy Ci na opanowaniu angielskiego, tak żeby wykorzystać go podczas wakacji, w pracy za granicą czy po prostu codziennych rozmowach ze znajomymi z innych krajów ten kurs będzie strzałem w dziesiątkę.

Kurs prowadzi Anna Lewoc - tłumaczka, lingwistka i lektorka języków obcych, ucząca przede wszystkim osoby początkujące z 10 latami doświadczenia. Z jej pomocą przekonasz się, że nauka angielskiego może być prosta.


Kurs Angielski dla początkujących - poziom A2

Wskocz na wyższy poziom angielskiego, dzięki praktycznym lekcjom i interaktywnym ćwiczeniom. Zyskaj pewność w rozmowach, opanuj przydatne słownictwo, zwroty i nie daj się angielskiej gramatyce! Dowiedz się więcejOpublikowane 23 listopada 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!