Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski dla zabieganych

Premiera: Kurs Angielski dla zabieganych


Kurs Angielski dla zabieganych

Opanuj podstawy angielskiego poświęcając na naukę kilkanaście minut dziennie. Nie pozwól, żeby brak czasu i napięty grafik Ci w tym przeszkodził. Ucz się online, w swoim tempie i o dowolnym czasie! Dowiedz się więcej
Ciągle brakuje Ci czasu na naukę angielskiego? Napięty grafik nie pozwala Ci na szkołę językową ani lekcje indywidualne, a podręczniki po prostu nie zdały egzaminu? Chcesz szybko, w swoim tempie i bez ograniczeń ogarnąć podstawy angielskiego? Nauczyć się przydatnych słówek, zrozumieć gramatykę i swobodnie rozmawiać w tym języku z innymi?

Więc ten kurs angielskiego dla zabieganych jest dla Ciebie! Nauka w kursie odbywa się małymi partiami za pomocą krótkich lekcji audio-video wraz z zadaniami, do których masz dostęp online.

W trakcie kursu opanujesz przydatne słownictwo i zwroty z przeróżnych dziedzin życia. Zasób tych wyrażeń pozwoli Ci swobodnie rozmawiać na takie tematy jak rodzina, hobby i zainteresowania, edukacja, kariera, zakupy, zdrowie i wiele innych.

W każdej z lekcji znajdziesz mnóstwo przykładów, które pomogą Ci zapamiętać konkretne konstrukcje słów w kontekstach, w których rzeczywiście są używane. Poznasz też najważniejsze zagadnienia gramatyczne, takie jak tryb rozkazujący, czasowniki modalne, tryby warunkowe, stopniowanie przymiotników i wiele innych.

W utrwaleniu całej wiedzy pomoże Ci łącznie ponad 400 interaktywnych zadań, które będziesz rozwiązywać po każdym z rozdziałów. Z tym kursem działasz na własnych zasadach i we własnym tempie.

W każdym momencie możesz cofnąć się do danej lekcji, bo dostęp do raz zakupionego kursu masz na zawsze. Koniec z wymówkami, że brakuje Ci czasu na naukę. Pora zabrać się za Twój angielski. See You on the course!

Szkolenie prowadzi Kamil Drożdżyk, lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu i współtwórca czołowego polskiego magazynu do nauki języka angielskiego.


Kurs Angielski dla zabieganych

Opanuj podstawy angielskiego poświęcając na naukę kilkanaście minut dziennie. Nie pozwól, żeby brak czasu i napięty grafik Ci w tym przeszkodził. Ucz się online, w swoim tempie i o dowolnym czasie! Dowiedz się więcejOpublikowane 24 kwietnia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!