Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski na rozmowie kwalifikacyjnej

Premiera: Kurs Angielski na rozmowie kwalifikacyjnej


Kurs Angielski na rozmowie kwalifikacyjnej

Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Poznaj przydatne zwroty, słownictwo branżowe i odpowiedzi na pytania zadawane na job interview. Zyskaj pewność siebie i zdobądź pracę marzeń. Dowiedz się więcej
Znasz podstawy angielskiego i ogólnie dogadujesz się na co dzień, ale boisz się poważnej rozmowy o pracę w tym języku? A może chcesz poznać słówka i zwroty, dzięki którym przedstawisz się na najbliższym job interview od jak najlepszej strony?

Ten Kurs Angielski na rozmowie kwalifikacyjnej pomoże Ci gładko i z łatwością przejść przez każdą rozmowę kwalifikacyjną po angielsku. W jego trakcie dowiesz się, jak opowiadać o swoim doświadczeniu zawodowym, prezentować swoje mocne strony i przedstawić swoje kwalifikacje tak, aby zrobić wrażenie na każdym rekruterze.

Nauczysz się, jak odpowiadać na trudne pytania i jak świadomie kierować przebiegiem rozmowy i dostaniesz całe mnóstwo gotowych do wykorzystania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

A to wszystko przećwiczysz podczas próbnej rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli chodzi o sam kurs, to jest on przesączony całym mnóstwem praktycznych i przydatnych zwrotów i wyrażeń, a także nauczy Cię, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, np. gdy zatniesz się podczas rozmowy, gdy braknie Ci jakiegoś słówka lub gdy najzwyczajniej w świecie zaskoczy Cię jakieś pytanie.

No a co z CV i listem motywacyjnym? Oczywiście, że te tematy również znajdziesz w kursie. Nauczysz się, jak w profesjonalny sposób konstruować te dokumenty w języku angielskim.

Dowiesz się również, jak unikać typowych błędów, które mogłyby Cię zdyskwalifikować już na starcie. A więc jeżeli marzy Ci się praca w międzynarodowym zespole, nie pozwól, aby bariery językowe stanęły Ci na drodze. Zapisz się na ten kurs już dziś i zabłyśnij na swojej następnej rozmowie kwalifikacyjnej.

Szkolenie prowadzi Łukasz Walczak, trener i pasjonat języka angielskiego, znany także jako twórca kanału Walczak English Coaching na YouTube.


Kurs Angielski na rozmowie kwalifikacyjnej

Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Poznaj przydatne zwroty, słownictwo branżowe i odpowiedzi na pytania zadawane na job interview. Zyskaj pewność siebie i zdobądź pracę marzeń. Dowiedz się więcejOpublikowane 4 kwietnia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!