Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski w IT - przydatne zwroty i słownictwo

Premiera: Kurs Angielski w IT - przydatne zwroty i słownictwo


Kurs Angielski w IT - przydatne zwroty i słownictwo

Naucz się słownictwa, poznaj przydatne zwroty i wyrażenia często używane w branży IT. Zyskaj pewność siebie podczas rozmów i typowych sytuacji w pracy na różnych stanowiskach w IT. Dowiedz się więcej
Chcesz zdobyć pracę w IT, ale z Twoim angielskim jest kiepsko? A może pracujesz już w międzynarodowej firmie i ciągle masz problemy w komunikacji z anglojęzycznym współpracownikami i klientami?

Ten kurs języka angielskiego w IT przyda Ci się bez względu na stanowisko. Będziesz po nim bez obaw poruszać się w takich tematach jak najnowsze technologie, oprogramowanie, sprzęt, zarządzanie projektami, AI, Big Data, blockchain i wiele innych.

Wszystko przećwiczysz na przykładzie typowych scen i sytuacji, które rzeczywiście mają miejsce w IT. Od prostych rozmów na helpdesku, przez dyskusje podczas spotkań projektowych, po pełne wyzwań prezentacje techniczne.

Nie zabraknie zwrotów przydatnych na rozmowie podczas codziennej pracy z klientem, tworzenia maili, prezentacji czy wyrażeń, które warto znać na rozmowie kwalifikacyjnej. Dowiesz się jak formułować pytania, wyrażać opinie i prezentować swoje pomysły.

Poznasz przydatne konstrukcje gramatyczne i przyswoisz poprawną wymowę. Gwarantuję Ci, że po tym kursie w końcu poczujesz się pewnie ze swoim angielskim, przestaniesz posługiwać się kalkami językowymi i bez problemu odnajdziesz się w anglojęzycznym środowisku pracy. So shall we work on Your English?

Szkolenie prowadzi Anna Lewoc, lektorka języka angielskiego i tłumaczka z wieloletnim doświadczeniem. Od 2012 roku uczy dorosłych i młodzież, a zajęcia, które prowadzi wyróżniają się luźną atmosferą i dużą dynamiką.


Kurs Angielski w IT - przydatne zwroty i słownictwo

Naucz się słownictwa, poznaj przydatne zwroty i wyrażenia często używane w branży IT. Zyskaj pewność siebie podczas rozmów i typowych sytuacji w pracy na różnych stanowiskach w IT. Dowiedz się więcejOpublikowane 24 maja 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!