Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielski w podróży i na wakacjach

Premiera: Kurs Angielski w podróży i na wakacjach


Kurs Angielski w podróży i na wakacjach

Opanuj angielskie wyrażenia i słownictwo, przydatne podczas podróży. Zdobądź umiejętności językowe, które pozwolą Ci poradzić sobie w wielu sytuacjach i budować relacje z ludźmi z całego świata. Dowiedz się więcej
Marzysz o swobodnym zwiedzaniu świata bez bariery językowej? Chcesz pewnie komunikować się w każdej podróży, ale brakuje Ci słówek i pewności siebie?

W takim razie ten kurs angielski w podróży i na wakacjach będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu szybko opanujesz słownictwo i wyrażenia przydatne w różnych sytuacjach podczas zagranicznych wyjazdów.

Od rezerwacji biletu lotniczego, przez rozmowę w hotelowej recepcji, po negocjacje na targu z pamiątkami. Po kursie będziesz też znać zwroty, dzięki którym łatwiej będzie Ci poruszać się w obcym kraju, korzystając z komunikacji miejskiej taksówek lub wynajętego w wypożyczalni samochodu.

Nie zabraknie też sytuacji takich jak zamawianie jedzenia, zakupy czy nagłe i niespodziewane zdarzenia, jak np. choroba, wypadek, wizyta w szpitalu czy zagubiony bagaż.

Ten kurs to praktyczne lekcje wideo oparte na autentycznych dialogach i scenkach z życia w podróży. Oprócz nich znajdziesz też interaktywne ćwiczenia, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę i oswoją Cię z używaniem języka w naturalnych kontekstach.

Do wszystkiego masz bezterminowy dostęp nie tylko na komputerze, ale też na smartfonie lub tablecie, więc kurs możesz zabrać również w podróż i korzystać w dowolnym momencie.

Po jego ukończeniu poczujesz się pewniej i szybko przełamiesz swój strach przed rozmowami po angielsku. Nie czekaj więc, zacznij ten kurs i nie pozwól, aby bariera językowa powstrzymała Cię przed odkrywaniem świata. See You!

Szkolenie prowadzi Ewa Beczek, lektorka języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Autorka kursu jest ceniona za innowacyjne i skuteczne metody nauczania. Pokazuje, jak wkomponować naukę języka w codzienny harmonogram obowiązków.


Kurs Angielski w podróży i na wakacjach

Opanuj angielskie wyrażenia i słownictwo, przydatne podczas podróży. Zdobądź umiejętności językowe, które pozwolą Ci poradzić sobie w wielu sytuacjach i budować relacje z ludźmi z całego świata. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 maja 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!