Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Angielskiego - efektywna nauka z mapami myśli

Premiera: Kurs Angielskiego - efektywna nauka z mapami myśli


Kurs Angielskiego - efektywna nauka z mapami myśli

Ucz się angielskiego przyjemnie i skutecznie, dzięki mapom myśli! Wykorzystaj nowoczesne metody nauki, by szybciej przyswoić i na dłużej zapamiętać przydatne słówka, idiomy i czasowniki frazowe. Dowiedz się więcej
Chcesz wyskoczyć ze swoim angielskim na zupełnie nowy poziom? Poznać przydatne słownictwo i zwroty? Jesteś wzrokowcem i szukasz materiałów do nauki, które mocno stawiają na wizualne i nowoczesne metody nauki? W takim razie ten kurs angielskiego - efektywna nauka z mapami myśli, to coś dla Ciebie.

Przekonasz się, że da Ci on znacznie lepsze efekty niż typowe formy nauki, których pewnie już próbowałeś i które prawdopodobnie niezbyt się sprawdziły. W tym kursie dosłownie jak palcem po mapie przejdziesz przez słownictwo używane w różnych sferach życia.

Skupisz się również na idiomach, których dosłowne tłumaczenie może stanowić niemałą zagadkę. Po ukończeniu tego kursu żadna mucha na ścianie, czy groszkowy mózg nie staną Ci na przeszkodzie w rozumieniu codziennych rozmów po angielsku.

W ciągu 13 rozdziałów przyswoisz ponad 250 idiomów oraz szeroki zakres słownictwa, dzięki którym poradzisz sobie w każdej sytuacji. Na załączonych mapach myśli znajdziesz słownictwo oraz wyrażenia dotyczące czasu wolnego, pracy i szkoły, zakupów, podróży i wiele innych tematów.

Poznasz też przydatne czasowniki frazowe i nauczysz się tworzyć nowe słowa w lekcjach poświęconych słowotwórstwu, a wszystko w wygodnej formie zajęć online i materiałów, które możesz mieć zawsze pod ręką w swoim smartfonie, laptopie lub tablecie. Zacznij naukę angielskiego z mapami myśli już teraz i otwórz się na nowe, językowe możliwości.

Szkolenie prowadzi Marzena Malczyk, lektorka języka angielskiego, która nauczaniem dzieci i dorosłych zajmuje się od 2018 roku. Na co dzień zajmuje się również grafiką, którą bardzo często wykorzystuje w swoich metodach nauczania.


Kurs Angielskiego - efektywna nauka z mapami myśli

Ucz się angielskiego przyjemnie i skutecznie, dzięki mapom myśli! Wykorzystaj nowoczesne metody nauki, by szybciej przyswoić i na dłużej zapamiętać przydatne słówka, idiomy i czasowniki frazowe. Dowiedz się więcejOpublikowane 11 czerwca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!