Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Arduino dla początkujących

Premiera: Kurs Arduino dla początkujących


Kurs Arduino dla początkujących

Wejdź w świat elektroniki, mikrokontrolerów i programowania. Zacznij przygodę z platformą Arduino od zera i naucz się budować własne projekty. Dowiedz się więcej
Jeżeli interesujesz się elektroniką, programowaniem, informatyką, czy też nowymi technologiami, to z pewnością słyszałeś o zestawie płytek, a w zasadzie całym środowisku o nazwie Arduino.

Arduino jest to środowisko, które pozwala nawet osobom bez umiejętności programowania i wiedzy na temat elektroniki zbudować bardzo obszerne i ciekawie funkcjonujące układy. Brzmi ciekawie? Więc być może zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Arduino dla początkujących .

W tym kursie dowiesz się, w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z Arduino, jak krok po kroku przejść przez etap tworzenia pierwszych programów, poprzez korzystanie z dobrodziejstw całego środowiska Arduino, a kończąc na budowie ciekawych i bardzo efektownych projektów, takich jak np. stacje meteo, systemy termostatu, czy też systemy do obsługi innych czujników, które są bardzo popularne na rynku.

W tym kursie poruszymy również temat budowy układów elektronicznych krok po kroku według sztywno stworzonego schematu projektowego, czyli najpierw określenia założeń projektowych, później budowie prototypu, a na samym końcu stworzenia oprogramowania i wykonania testów tego urządzenia. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem i chcesz sprawdzić się w budowie własnych urządzeń elektronicznych, to ten kurs jest dla Ciebie. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Marcin Lesiński , który od kilku lat zajmuję się profesjonalnie projektowaniem urządzeń elektronicznych oraz tworzeniem oprogramowania na te urządzenia.


Kurs Arduino dla początkujących

Wejdź w świat elektroniki, mikrokontrolerów i programowania. Zacznij przygodę z platformą Arduino od zera i naucz się budować własne projekty. Dowiedz się więcejOpublikowane 18 lipca 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!