Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Asana od podstaw - zarządzanie projektami

Premiera: Kurs Asana od podstaw - zarządzanie projektami


Kurs Asana od podstaw - zarządzanie projektami

Odkryj możliwości Asany, naucz się zarządzać projektami i skutecznie organizować pracę swoich pracowników. Poznaj kluczowe funkcje, integracje, automatyzacje i zwiększ efektywność całego zespołu. Dowiedz się więcej
Czy w Twojej firmie brakuje organizacji, a projekty często nie są dostarczane na czas? Chciałbyś bardziej wydajnie zarządzać zadaniami, monitorować ich postępy, a także dzięki automatyzacji zaoszczędzić sporą ilość czasu? Szukasz narzędzia i praktycznych wskazówek, które Ci w tym pomogą?

Kurs Asana od podstaw - zarządzanie projektami jest z pewnością dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy pracujesz jako project manager, jesteś freelancerem, pracujesz zdalnie czy jesteś specjalistą IT, to szkolenie pokaże Ci jak bardziej efektywnie zarządzać projektami zarówno w mniejszej, jak i w większej firmie.

Kurs rozpocznie się od poznania graficznego interfejsu Asany i omówienia jej możliwości. Następnie przejdziesz do utworzenia projektu, który dostosujesz do Twoich potrzeb. Zobaczysz w jaki sposób tworzyć listy oraz tablice, jak poruszać się po pulpicie nawigacyjnym, organizować zadania i tworzyć struktury projektu.

W kursie będzie także mowa o narzędziach Asany, które pozwolą Ci dużo łatwiej monitorować i identyfikować problemy, które pojawią się w swoim zespole. Istotnym elementem tego szkolenia są szablony. Przekonasz się jakie szablony są dostępne, abyś mógł od razu je wdrożyć do Twojej codziennej pracy w swoich zespołach.

Następnie nauczysz się jak jako admin możesz zarządzać swoją organizacją i przejdziesz do integracji, a także związanych z nimi automatyzacji, które pozwolą zarówno Tobie, jak i Twoim zespołom zaoszczędzić naprawdę ogromną ilość czasu. Niezależnie od złożoności projektów, które prowadzisz, czy wielkości zespołów, jakie posiadasz, to szkolenie z pewnością pozwoli Ci się stać lepszym menedżerem i bardziej efektywnie zarządzać zespołami.

Kurs prowadzi Michał Grycki - doświadczony programista, project i release manager. W trakcie swojej pracy wykorzystuje języki: C, C++, Python, JAVA i Swift. Doskonale zna trudności związane z pracą zespołów zdalnych, jak i zespołów pracujących stacjonarnie i w tym szkoleniu staram się je wszystkie zaadresować.


Kurs Asana od podstaw - zarządzanie projektami

Odkryj możliwości Asany, naucz się zarządzać projektami i skutecznie organizować pracę swoich pracowników. Poznaj kluczowe funkcje, integracje, automatyzacje i zwiększ efektywność całego zespołu. Dowiedz się więcejOpublikowane 28 września 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!