Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Asertywność w zarządzaniu - techniki i strategie dla menedżerów

Premiera: Kurs Asertywność w zarządzaniu - techniki i strategie dla menedżerów


Kurs Asertywność w zarządzaniu - techniki i strategie dla menedżerów

Stwórz silny zespół, będąc asertywnym menedżerem! Naucz się motywować pracowników, jasno wyrażać oczekiwania i egzekwować zadania. Zbuduj autorytet lidera i poprowadź zespół do sukcesu. Dowiedz się więcej
Jesteś szefem, managerem lub pracujesz na innym kierowniczym stanowisku? Zarządzasz ludźmi, rozdzielasz zadania, przekazujesz informacje zwrotne i chcesz dowiedzieć się, jak być w tym bardziej asertywnym? W takim razie Kurs Asertywność w zarządzaniu - techniki i strategie dla menedżerów na pewno Ci w tym pomoże.

W czasie tego kursu poznasz wiele cennych wskazówek i podpowiedzi, które pomogą zwiększyć Twoją asertywność. Nie jest to tylko umiejętność stanowczego odmawiania, ale cały szereg zachowań.

Poznasz więc zachowania managera, które budują jego autorytet i zwiększają skuteczność kierowania ludźmi. Dowiesz się, jak być bardziej stanowczym, ale nie agresywnym, jak krytykować, ale tak, by nie zostać odebranym negatywnie, jak wyrażać swoje potrzeby i oczekiwania oraz jak rozwiązywać konflikty w zespole.

Opowiem Ci również, dlaczego asertywność jest tak pomocna w nauczeniu się najlepszego stylu kierowania. Poznasz też ograniczające przekonania, które przeszkadzają w rozwijaniu własnej asertywności i dowiesz się, jak zmniejszać ich wpływ na siebie.

Doskonalenie się w tym zakresie jest niezwykle ważne. Asertywność bardzo ułatwia pracę zarówno zarządzającym, jak i pracownikom, poprawia skuteczność, efektywność i komfort pracy.

Kurs online prowadzi Andrzej Niemczyk, trener biznesu oraz coach z ponad 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń na temat rozwoju menedżerskiego, efektywności osobistej i handlu.


Kurs Asertywność w zarządzaniu - techniki i strategie dla menedżerów

Stwórz silny zespół, będąc asertywnym menedżerem! Naucz się motywować pracowników, jasno wyrażać oczekiwania i egzekwować zadania. Zbuduj autorytet lidera i poprowadź zespół do sukcesu. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 maja 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!