Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs ASP.NET Core - nowoczesne aplikacje webowe od podstaw

Premiera: Kurs ASP.NET Core - nowoczesne aplikacje webowe od podstaw


Kurs ASP.NET Core - nowoczesne aplikacje webowe od podstaw

Opanuj ASP.NET Core od podstaw, rozwiń swoje umiejętności kodowania w C# i wyróżnij się na rynku IT. Zbuduj w pełni funkcjonalną aplikację od A do Z i wykorzystaj ją w swoim portfolio. Dowiedz się więcej
Chcesz poznać platformę ASP.NET Core i nauczyć się programowania aplikacji internetowych Web API? Myślisz o karierze backend developera albo chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje w zakresie web developmentu?

W Kursie ASP.NET Core - nowoczesne aplikacje webowe od podstaw zyskasz praktyczną wiedzę z zakresu programowania aplikacji webowych na platformie ASP.NET Core niezależnie od Twojego doświadczenia. Wszystkie zagadnienia tłumaczone są w taki sposób, aby były zrozumiałe nawet dla osoby początkującej.

Na samym początku poznasz podstawowe zagadnienia teoretyczne. Dowiesz się czym jest API, jak działa protokół HTTP, co to jest format JSON oraz standard REST. Następnie przejdziesz do kwestii związanych z architekturą oraz podziałem aplikacji na warstwy. Na koniec nauczysz się jak obsługiwać błędy i poznasz różnego rodzaju testy.

Kurs prowadzony jest na praktycznym projekcie: systemie zarządzania ocenami uczniów. Podczas kursu wspólnie stworzymy pełnoprawną aplikację wraz z rozszerzeniem jej funkcjonalności.

To szkolenie to olbrzymia dawka wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz w stanie tworzyć skalowalne i wydajne aplikacje na platformie ASP.NET Core, a projekt, który utworzysz w ramach tego kursu uatrakcyjni Twoje programistyczne portfolio.

Kurs prowadzi Patryk Sładek, programista .NET z ponad 7 latami doświadczenia. Na co dzień wykorzystuje język C# i platformę ASP.NET Core. Interesuje się szeroko pojętą tematyką web developmentu, architektury systemów oraz chmury Azure, i wiedzą dzieli się na swoim kanale YouTube.


Kurs ASP.NET Core - nowoczesne aplikacje webowe od podstaw

Opanuj ASP.NET Core od podstaw, rozwiń swoje umiejętności kodowania w C# i wyróżnij się na rynku IT. Zbuduj w pełni funkcjonalną aplikację od A do Z i wykorzystaj ją w swoim portfolio. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 września 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!