Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Bazy danych w Excelu dla początkujących

Premiera: Kurs Bazy danych w Excelu dla początkujących


Kurs Bazy danych w Excelu dla początkujących

Naucz się tworzyć i zarządzać bazami danych w Excelu. Opanuj najważniejsze funkcje i formuły, dowiedz się, jak zadbać o bezpieczeństwo danych i wykorzystać AI w pracy z danymi w arkuszu kalkulacyjnym. Dowiedz się więcej
Praca na dużych zbiorach danych w Excelu sprawia Ci problemy? Zarządzanie bazami danych jest czasochłonne, a wykonywanie obliczeń skomplikowane i podatne na błędy? Tworzenie czytelnych i zrozumiałych wykresów oraz wizualizacji staje się coraz większym wyzwaniem?

W takim razie Kurs Bazy danych w Excelu dla początkujących dla początkujących na pewno Ci pomoże. Szkolenie będzie przydatne nie tylko dla zaawansowanych użytkowników Excela, ale tak naprawdę dla każdego, kto pracuje na bardziej rozbudowanych arkuszach.

Przejdziesz w nim przez wszystkie kluczowe aspekty zarządzania danymi. Od organizacji i podsumowania w tabelach przez zaawansowane funkcje przeszukiwania, takie jak WYSZUKAJ.PIONOWO i INDEX, aż po wykorzystanie formuł tablicowych i bazodanowych.

Usprawni to Twoją pracę, pozwoli uniknąć błędów i czasochłonnych poprawek. Poznasz też zaawansowane metody sortowania i filtrowania, aby z łatwością docierać do danych, na których Ci zależy.

Zobaczysz, jak dzięki formatowaniu warunkowemu i narzędziu sprawdzania poprawności danych zadbać o czytelne prezentowanie danych. Sporo czasu poświęcisz również na pracę z tabelami przestawnymi, które są prawdziwym Game Changerem w pracy na bazach danych.

Poznasz techniki, dzięki którym w szybki i intuicyjny sposób będziesz mógł organizować, analizować oraz prezentować dane i dostosowywać je do swoich potrzeb bez konieczności modyfikacji danych źródłowych.

Jeżeli chcesz maksymalnie wykorzystać Excela do pracy z danymi, usprawnić swoje codzienne zadania, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Do zobaczenia na pierwszej lekcji!

Szkolenie prowadzi Natalia Krawczycka, Specjalistka Microsoft Excel, która od lat zajmuje się optymalizacją pracy w Excelu i dzieli się tą wiedzą z innymi.


Kurs Bazy danych w Excelu dla początkujących

Naucz się tworzyć i zarządzać bazami danych w Excelu. Opanuj najważniejsze funkcje i formuły, dowiedz się, jak zadbać o bezpieczeństwo danych i wykorzystać AI w pracy z danymi w arkuszu kalkulacyjnym. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 kwietnia 2024 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!