Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Blockchain od podstaw

Premiera: Kurs Blockchain od podstaw


Kurs Blockchain od podstaw

Zdobądź podstawy blockchain i zobacz jak wykorzystać tę technologie w swoim życiu. Dowiedz się czym są kryptowaluty, smart kontrakty, aplikacje zdecentralizowane i wiele więcej. Dowiedz się więcej
Być może słyszałeś już o Blockchain. O uszy nieraz obiły Ci się tematy takie jak bitcoin, kryptowaluty, NFT czy smart kontrakty. Być może próbowałeś nawet zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi, ale wydało ci się to za trudne i skomplikowane.

Pora to zmienić, bo Blockchain to rewolucyjna technologia, która na naszych oczach zmienia każdą dziedzinę naszego życia i tak naprawdę dopiero się rozkręca. Jeżeli chcesz zdobyć podstawy blockchain i zobaczyć jak wykorzystać tę technologię w swoim życiu, koniecznie sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Blockchain od podstaw.

W tym kursie online dowiesz się czym tak naprawdę jest Blockchain, do czego służy i jakie korzyści może Ci przynieść. Nie ma tutaj znaczenia czy jesteś programistą, który szuka okazji do przebranżowienia na nową technologię, przedsiębiorcą, który myśli o wykorzystaniu Blockchain w swoim biznesie, czy po prostu ciekawą świata osobą, która chce zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Ten kurs jest dla każdego.

W jego trakcie, w 5 rozdziałach na licznych przykładach poznasz fundamenty Blockchain'a, przyjrzysz mu się z kilku różnych perspektyw tak, abyś miał pełen obraz tej technologii z jej zaletami oraz wadami.

Dowiesz się, w jakich branżach Blockchain ma największy potencjał i zapoznasz się z takimi tematami jak anonimowość i bezpieczeństwo Blockchain. Zobaczysz, jak wygląda cały proces tworzenia bloków, szyfrowanie, poznasz znaczenie protokołów oraz różne metody osiągania konsensusu Blockchain.

Zdobędziesz wiedzę o kryptowalutach, smart kontraktach, tzw. dappsach, czyli aplikacjach zdecentralizowanych i wiele więcej, nie martw się, jeżeli w tym momencie brzmi to dość enigmatycznie, a matematyka nigdy nie była Twoim ulubionym przedmiotem w szkole.

Przez te bardziej skomplikowane techniczne zagadnienia przejdziesz bez zagłębiania się w technikalia, na te przyjdzie czas w kursie dla zaawansowanych. Jeżeli więc chcesz bliżej poznać i zrozumieć Blockchain, ten kurs będzie świetnym punktem startowym. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Piotr Mikołajczyk, Blockchain developer, który obecnie jest członkiem zespołu pracującego nad rewolucyjnym blockchain Aleph Zero.


Kurs Blockchain od podstaw

Zdobądź podstawy blockchain i zobacz jak wykorzystać tę technologie w swoim życiu. Dowiedz się czym są kryptowaluty, smart kontrakty, aplikacje zdecentralizowane i wiele więcej. Dowiedz się więcejOpublikowane 12 sierpnia 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!