Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS

Premiera: Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS


Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS

Naucz się budować nowoczesne, responsywne strony internetowe tak szybko, jak nigdy dotąd. Poznaj bardzo popularny framework Tailwind CSS i naucz się wykorzystywać jego potężne możliwości. Dowiedz się więcej
Chciałbyś łatwiej i szybciej tworzyć style stron internetowych? Jesteś front-end developerem i chcesz zwiększyć swoją efektywność? W takim razie zainteresuj się frameworkiem Tailwind CSS. Możesz go opanować z naszym nowym kursem online: Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS .

Framework Tailwind CSS to stosunkowo nowe rozwiązanie, które z dnia na dzień zyskuje popularność i może znacznie przyspieszyć proces tworzenia stron i aplikacji internetowych.

Tailwind bazuje na koncepcie tzw. utility first czyli budowanie wyglądu elementów strony za pomocą gotowych, wcześniej przygotowanych klas pomocniczych. Mamy do dyspozycji klasy odpowiedzialne za obsługę takich narzędzi jak Flex Box czy GRID.

Możemy również bezpośrednio w pliku HTML obsłużyć pseudo klasy takie jak Hover czy Focus. W szkoleniu dowiesz się jak zainstalować Tailwinda w projekcie i jak poprawnie go skonfigurować. No i oczywiście jak go używać.

Wykorzystasz tę wiedzę, aby stworzyć praktyczny projekt jakim będzie w pełni responsywna i świetnie wyglądająca strona internetowa. Zatem jeśli chcesz poznać nowoczesną technologię i ułatwić sobie codzienną pracę frontend developera to szkolenie jest dla Ciebie.

Kurs prowadzi Krystian Lisowski, który na co dzień pracuje jako frontend developer.


Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS

Naucz się budować nowoczesne, responsywne strony internetowe tak szybko, jak nigdy dotąd. Poznaj bardzo popularny framework Tailwind CSS i naucz się wykorzystywać jego potężne możliwości. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 lutego 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!