Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Budowa i zarządzanie działem sprzedaży

Premiera: Kurs Budowa i zarządzanie działem sprzedaży


Kurs Budowa i zarządzanie działem sprzedaży

Dowiedz się, jak rekrutować skutecznych handlowców i zbudować dział sprzedażowy, który dowozi wyniki. Poznaj sprawdzone strategie zarządzania działem handlowym i zwiększ sprzedaż. Dowiedz się więcej
Zarządzasz działem sprzedażowym i zmagasz się z problemem niskiej efektywności swoich handlowców? Planujesz założenie działu handlowego i nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może chcesz przeorganizować dział sprzedaży i zastanawiasz się, jakie nowoczesne metody zarządzania wdrożyć?

Niezależnie czy masz już ogromne doświadczenie w sprzedaży i szukasz innowacyjnych metod, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z zarządzaniem zespołem handlowym, ten Kurs Budowa i zarządzanie działem sprzedaży będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zaczniesz od fundamentów. Dowiesz się, jak dział handlowy wpływa na osiąganie celów organizacji.

Poznasz sposoby budowania działu handlowego oraz opanujesz umiejętność prowadzenia skutecznych rekrutacji, które dzięki mniejszej rotacji pracowników obniżą koszty Twojej firmy.

Dodatkowo dowiesz się, w jaki sposób motywować swoich pracowników, aby realizowali założone cele sprzedażowe, a także jak zarządzać talentami w swoim zespole.

Na sam koniec poznasz metody controllingu w sprzedaży, dzięki czemu dowiesz się, jakie kluczowe mierniki (m.in. KPI) odpowiadają za sukces Twojego działu sprzedażowego.

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do efektywnego zarządzania działem handlowym. Będziesz w stanie tworzyć silne zespoły, precyzyjnie rekrutować pracowników, motywować ich do osiągnięcia najlepszych wyników i kontrolować efektywność działań.

Kurs prowadzi Arkadiusz Kocimski, który posiada ponad 7 letnie doświadczenie w komunikacji sprzedażowej, treningu sprzedaży i zarządzaniu.


Kurs Budowa i zarządzanie działem sprzedaży

Dowiedz się, jak rekrutować skutecznych handlowców i zbudować dział sprzedażowy, który dowozi wyniki. Poznaj sprawdzone strategie zarządzania działem handlowym i zwiększ sprzedaż. Dowiedz się więcejOpublikowane 25 października 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!