Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Budowanie nawyków - skuteczne techniki

Premiera: Kurs Budowanie nawyków - skuteczne techniki


Kurs Budowanie nawyków - skuteczne techniki

Opanuj sztukę skutecznego budowania nawyków i zmień swoje życie na lepsze. Zyskaj więcej czasu, energii i satysfakcji każdego dnia, realizując swoje cele bez wyrzeczeń. Dowiedz się więcej
Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre cele wydają się być poza Twoim zasięgiem? Dlaczego tak trudno jest wprowadzić nowe nawyki i pozbyć się tych szkodliwych? Dlaczego ciągle brakuje Ci na coś czasu?

W tym Kursie Budowanie nawyków - skuteczne techniki dowiesz się, jak zarządzanie nawykami może zmienić Twoje życie na lepsze. Nieważne, czy Twoim celem jest to, by zacząć oszczędzać, poprawić swoją kondycję, zwiększyć swoją produktywność w pracy, czy może rzucić palenie.

W trakcie szkolenia zobaczysz, w jaki sposób nawyki decydują o tym, co się dzieje w Twoim życiu prywatnym, zawodowym, ale także w relacjach. Zrozumiesz, dlaczego do tej pory nie udało Ci się ich wprowadzić i dowiesz się jak to zmienić.

Zobaczysz, jak dobrać takie nawyki, które będą dopasowane do Ciebie, do Twoich potrzeb, wartości i do Twoich celów. Przekonasz się, że budowanie ich może być przyjemnością i wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami.

Stworzysz też system do zarządzania czasem, z którego wyciągniesz naprawdę praktyczne kroki, a nie tylko usłyszysz porady, które w tym momencie dostępne są w zasadzie wszędzie.

Szkolenie prowadzi Joanna Dąbek - specjalistka z zakresu holistycznego zarządzania czasem.


Kurs Budowanie nawyków - skuteczne techniki

Opanuj sztukę skutecznego budowania nawyków i zmień swoje życie na lepsze. Zyskaj więcej czasu, energii i satysfakcji każdego dnia, realizując swoje cele bez wyrzeczeń. Dowiedz się więcejOpublikowane 10 listopada 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!