Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Business English - angielski biznesowy

Premiera: Kurs Business English - angielski biznesowy


Kurs Business English - angielski biznesowy

Poznaj przydatne zwroty i słownictwo biznesowe. Komunikuj się płynnie w typowych sytuacjach zawodowych - od rozmowy rekrutacyjnej, przez small-talk, po prowadzenie spotkań i prezentacji sprzedażowych. Dowiedz się więcej
Znasz podstawy angielskiego, ale to za mało, żeby bez stresu komunikować się nim w pracy? Twój obecny poziom języka utrudnia Ci codzienne kontakty z zagranicznym klientami czy rozmowy ze współpracownikami? A może chcesz dopiero rozpocząć pracę w międzynarodowej korporacji i musisz podszlifować swój biznesowy angielski?

Nie martw się, ten Kurs Business English - angielski biznesowy na pewno Ci pomoże. Dzięki niemu bez problemu odnajdziesz się zarówno w typowym small toku w firmie, jak i bardziej formalnych spotkaniach i rozmowach z klientami.

Przestaniesz w końcu stresować się rozmowami telefonicznymi, spotkaniami online, wystąpieniami czy prezentacjami, które będziesz musiał lub musiała przeprowadzić po angielsku.

Poznasz zasady tworzenia biznesowej korespondencji, więc pisanie maili, oficjalne pisma i raporty nie będą Ci straszne. Zobaczysz też, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej po angielsku, opisać swoje doświadczenie zawodowe, obowiązki oraz mocne strony.

Cały kurs jest niezwykle praktyczny i skupia się przede wszystkim na budowaniu umiejętności sprawnego komunikowania. Poznasz więc masę przydatnych zwrotów, często używane czasowniki finansowe, słownictwo biznesowe i opanujesz poprawną wymowę.

Wszystko przećwiczysz na bazie scenek w sytuacjach takich jak np. negocjacje, spotkania sprzedażowe, zarządzanie projektami, brain storming, rozwiązywanie konfliktów w zespole i wiele, wiele innych. Po ukończeniu kursu na pewno odczujesz realną zmianę w poziomie swojego angielskiego i od razu wykorzystasz nowe umiejętności w codziennej pracy. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie online prowadzi Julia Wolanin, doświadczona lektorka specjalizującą się w Business English. Autorka kursu na co dzień pracuje z profesjonalistami z różnych branż, dzięki czemu poszerza cały czas poszerza swoją wiedzę, poznając słownictwo z wielu branż.


Kurs Business English - angielski biznesowy

Poznaj przydatne zwroty i słownictwo biznesowe. Komunikuj się płynnie w typowych sytuacjach zawodowych - od rozmowy rekrutacyjnej, przez small-talk, po prowadzenie spotkań i prezentacji sprzedażowych. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 marca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!