Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs C++ dla zielonych

Premiera: Kurs C++ dla zielonych


Kurs C++ dla zielonych

Opanuj jeden z najbardziej wszechstronnych języków programowania zupełnie od zera. Poznaj składnie C++, instrukcje sterujące, pętle, programowanie obiektowe i twórz swoje pierwsze projekty. Dowiedz się więcej




Chcesz szybko poznać podstawy języka C++? Dopiero zaczynasz naukę programowania i szukasz przystępnego szkolenia, które uczy praktyki, a nie teorii? Marzysz o tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane lub programowaniu gier komputerowych?

Jeśli tak, to nasz nowy Kurs C++ dla zielonych pozwoli Ci rozwinąć umiejętności w tym kierunku. Dzięki niemu szybko opanujesz wszystkie istotne koncepcje języka C++ i nauczysz się rozwiązywać realne programistyczne problemy.

Przekonasz się, że to wszystko wcale nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Nie musisz martwić się, jeżeli posiadasz tylko podstawową wiedzę z programowania, a nawet jeżeli, to dopiero Twoje pierwsze kroki w tym kierunku.

Kurs zaczniesz od solidnego zapoznania się z fundamentami i zagadnieniami, takimi jak zmienne, operatory matematyczne, funkcje oraz instrukcje sterujące if, switch. Poznasz również pętlę while, for oraz operatory logiczne. To absolutne podstawy, żeby w ogóle zacząć myśleć o pisaniu programów.

Później płynnie przejdziesz do bardziej zaawansowanych zagadnień. Poznasz kwestie związane z liczbami pseudolosowymi, tablicami jedno i dwuwymiarowych, wskaźnikami czy strukturami. Nie zabraknie również wiedzy na temat obsługi plików.

Każdy z tych aspektów języka poznasz i przećwiczyć na praktycznych przykładach gier, które stworzysz wspólnie z autorem szkolenia. To będzie twój poligon ćwiczeniowy i świetna okazja, żeby zobaczyć jak to wszystko działa w akcji.

W kursie C++ nie mogło również zabraknąć tak ważnego tematu jak programowanie obiektowe. Dowiesz się więc czym są konstruktory, destruktory, klasy oraz jak ich używać. W ten sposób będziesz w stu procentach przygotowany, by zacząć programować własne aplikacje i dalej rozwijać swoją wiedzę.

Do kursu dostaniesz również dodatkowe materiały i pliki. Dzięki temu przećwiczysz i usystematyzujesz całą zdobytą wiedzę. Jeżeli więc szukasz szkolenia, które skupia się na praktyce, a nie teorii i pozwoli Ci szybko zdobyć podstawy kodowania w C++, wiesz gdzie kliknąć.

Szkolenie prowadzi Michał Pajek, C++ Developer z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu zajmuje się również prowadzeniem korepetycji i szkoleń z tematów takich jak programowanie, ekonomia i matematyka.


Kurs C++ dla zielonych

Opanuj jeden z najbardziej wszechstronnych języków programowania zupełnie od zera. Poznaj składnie C++, instrukcje sterujące, pętle, programowanie obiektowe i twórz swoje pierwsze projekty. Dowiedz się więcej



Opublikowane 3 lutego 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!