Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Chiński dla początkujących - poziom A1

Premiera: Kurs Chiński dla początkujących - poziom A1


Kurs Chiński dla początkujących - poziom A1

Poznaj chińskie znaki, słownictwo, wymowę i gramatykę, dzięki praktycznym zadaniom i ćwiczeniom online. Zacznij swobodnie komunikować się w tym języku na poziomie HSK 1 (A1). Dowiedz się więcej
Chcesz nauczyć się chińskiego, ale słyszałeś, że jest to jeden z najtrudniejszych języków na świecie i boisz się, czy dasz radę? Marzysz o tym, żeby podróżować i swobodnie rozmawiać z innymi w tym języku? A może znajomość chińskiego jest Ci potrzebna w pracy?

Bez względu na Twoją motywację i cel, z Kursem Chiński dla początkujących - poziom A1 szybko opanujesz podstawy. Zaczniesz mówić, pisać i czytać po chińsku. W przystępny sposób poznasz tajniki języka chińskiego i rozszyfrujesz - jak to się często mawia - chińskie krzaczki. Przekonasz się, że przy odpowiednim podejściu nauka chińskiego wcale nie musi być taka trudna.

Podczas kursu nauczysz się poprawnej wymowy i tonu. Poznasz podstawowe wyrażenia używane w tym języku, struktury gramatyczne oraz najbardziej przydatne słownictwo na poziomie HSK1.

Po tym kursie będziesz wiedzieć jak poprawnie tworzyć zdania, więc nie będziesz obawiać się prowadzenia rozmów w tym języku, a zrozumienie obcokrajowców posługujących się językiem chińskim nie będzie stanowić dla Ciebie już żadnej bariery.

W kursie znajdziesz blisko 500 zróżnicowanych ćwiczeń, dzięki którym zdecydowanie łatwiej i szybciej będzie Ci opanować podstawy tego języka. Otrzymasz też listę blisko 150 słówek oraz ponad 200 znaków wraz z ich zapisem i znaczeniem.

Wiedza zawarta w szkoleniu wraz z wszystkimi materiałami i ćwiczeniami pozwoli Ci opanować podstawy chińskiego w praktycznej formie i będzie stanowić fundament do dalszej nauki.

Kurs prowadzi Gabriela Michalik, lektorka języka chińskiego. Jeśli chcesz podróżować, potrzebujesz tego języka w pracy, czy po prostu chcesz pokonać strach i poznać jeden z bardziej onieśmielejących języków na świecie - jest ona świetną osobą do pomocy.


Kurs Chiński dla początkujących - poziom A1

Poznaj chińskie znaki, słownictwo, wymowę i gramatykę, dzięki praktycznym zadaniom i ćwiczeniom online. Zacznij swobodnie komunikować się w tym języku na poziomie HSK 1 (A1). Dowiedz się więcejOpublikowane 3 lipca 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!