Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Chiński dla początkujących - poziom A2

Premiera: Kurs Chiński dla początkujących - poziom A2


Kurs Chiński dla początkujących - poziom A2

Zrób kolejny krok w nauce chińskiego i wskocz na poziom HSK2 (A2). Opanuj pismo, gramatykę, słownictwo i wymowę, dzięki praktycznym ćwiczeniom i zacznij swobodnie komunikować się w języku chińskim. Dowiedz się więcej
Znasz podstawy chińskiego i chcesz teraz wskoczyć na wyższy poziom? Zależy Ci na swobodnym porozumiewaniu się z innymi w tym języku? Chcesz opanować praktyczne aspekty chińskiego, które są naprawdę bardzo przydatne na co dzień w pracy lub podróżach? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.

Ten Kurs Chiński dla początkujących - poziom A2 ma formę krótkich, interaktywnych lekcji wideo z moim komentarzem. Zawiera ponad 500 różnorodnych ćwiczeń i materiałów dodatkowych, które w praktyczny sposób uczą umiejętności konwersacji, słuchania, czytania i też oczywiście zapisu znaków.

Znajdziesz w nim wiele przydatnych zwrotów i wyrażeń wraz z uwzględnieniem ich aspektu kulturowego. Dzięki temu Twoja komunikacja stanie się bardziej naturalna i nie narazisz się na typowe językowe gafy.

W trakcie kursu poznasz też ważne struktury gramatyczne oraz słownictwo podzielone na bloki tematyczne, tak aby łatwiej było Ci się w tym wszystkim odnaleźć. Dzięki wygodnej formie online bez problemu dopasujesz tempo nauki do Twoich obecnych umiejętności językowych, stylu życia i czasu, który możesz poświęcić na naukę.

Kurs prowadzi Gabriela Michalik, która od kilku lat zajmuje się nauczaniem języka chińskiego na różnych poziomach zaawansowania w różnych grupach wiekowych. Prowadzi lekcje indywidualne i grupowe.


Kurs Chiński dla początkujących - poziom A2

Zrób kolejny krok w nauce chińskiego i wskocz na poziom HSK2 (A2). Opanuj pismo, gramatykę, słownictwo i wymowę, dzięki praktycznym ćwiczeniom i zacznij swobodnie komunikować się w języku chińskim. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 stycznia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!