Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Chiński dla początkujących - zapis i wymowa znaków

Premiera: Kurs Chiński dla początkujących - zapis i wymowa znaków


Kurs Chiński dla początkujących - zapis i wymowa znaków

Opanuj zapis i znaczenie chińskich znaków, dzięki praktycznym ćwiczeniom online. Poznaj zasady poprawnej wymowy. Dowiedz się, jak korzystać z tonów oraz kluczy i używaj chińskiego bez stresu! Dowiedz się więcej
Język chiński towarzyszy Ci w pracy, w podróżach lub jest po prostu Twoim hobby? Podstawa już za Tobą, ale wciąż masz problem z wymową i zapisem znaków chińskich? Szukasz sposobów na ich szybsze zapamiętywanie i rozróżnianie?

W tym Kursie Chiński dla początkujących - zapis i wymowa znaków, zaczniesz od nauki transkrypcji pinyin, czyli chińskiego systemu zapisywania dźwięków.

Dowiesz się, jak brzmią wygłosy i nagłosy. Dowiesz się także, jak radzić sobie z dźwiękami, których wymowa może być problematyczna. Nauczysz się poprawnej wymowy ze szczególnym naciskiem na tony.

Później przejdziesz przez różne kategorie znaków chińskich, takich jak piktogramy proste, ideogramy czy piktogramy złożone. Zobaczysz, jak różni się forma tradycyjna od formy uproszczonej przy zapisie niektórych znaków.

Będziesz wiedzieć, jak odczytywać znaki korzystając z kluczy, które są niczym drogowskazy przy zrozumieniu ich znaczenia. Poznasz podstawowe kreski, z których są skonstruowane znaki chińskie. Dowiesz się, od czego najlepiej jest zacząć zapis znaku i dowiesz się też wiele na temat chińskiej kaligrafii.

W kursie oprócz lekcji wideo i ćwiczeń, znajdziesz też dodatkowe materiały, dzięki którym zrozumiesz kulturowy kontekst znaków i unikniesz krępujących błędów.

Kurs prowadzi Gabriela Michalik, która od kilku lat zajmuje się nauczaniem języka chińskiego na różnych poziomach zaawansowania w różnych grupach wiekowych. Prowadzi lekcje indywidualne i grupowe.


Kurs Chiński dla początkujących - zapis i wymowa znaków

Opanuj zapis i znaczenie chińskich znaków, dzięki praktycznym ćwiczeniom online. Poznaj zasady poprawnej wymowy. Dowiedz się, jak korzystać z tonów oraz kluczy i używaj chińskiego bez stresu! Dowiedz się więcejOpublikowane 4 stycznia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!