Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Cold calling - jak sprzedawać więcej przez telefon

Premiera: Kurs Cold calling - jak sprzedawać więcej przez telefon


Kurs Cold calling - jak sprzedawać więcej przez telefon

Naucz się zdobywać klientów za pomocą “zimnych telefonów.” Pokonaj strach przed prowadzeniem rozmów, zmniejsz liczbę odrzuconych telefonów i generuj wyższą sprzedaż dzięki cold-callingowi. Dowiedz się więcej
Jesteś sprzedawcą, handlowcem, prowadzisz własny biznes i chcesz zwiększyć liczbę klientów zdobywanych przez telefon? Zastanawiasz się, jak radzić sobie z odrzucanymi połączeniami, zbywaniem i ogólną niechęcią w coldcallingu? Chcesz poznać techniki, które pozwolą Ci już od pierwszych minut budować zaufanie w rozmówcach, którzy nigdy nie słyszeli o Twojej firmie i produkcie? W takim razie świetnie trafiłeś!

W kursie Cold calling - jak sprzedawać więcej przez telefon nie ma miejsca na teorię. Pojawi się za to masa przykładów, wyzwań z życia każdego handlowca oraz sposobów, jak sobie z nimi radzić. Dowiesz się m.in. jak precyzyjnie targetować swoje kontakty, tak by już na starcie zmniejszyć liczbę odrzuceń. Nauczysz się skutecznie kierować rozmową, budować w jej trakcie relacje, minimalizować negatywne emocje, które są naturalną częścią kultury.

Zobaczysz, jak reagować na niechęć, rozwiązywać obiekcje klientów, skutecznie negocjować, przekonywać do Twojej oferty w taki sposób, by większość rozmów kończyła się sukcesem. Po tym szkoleniu przestaniesz obawiać się rozmów z potencjalnymi klientami, ponieważ będziesz przygotowany na większość, o ile nie wszystkie sytuacje.

Przekonasz się, że coldcalling może być niezwykle skutecznym narzędziem sprzedażowym również w Twoim przypadku. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz karierę sprzedaży, czy masz już wiele lat doświadczenia, jestem pewny, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Kurs prowadzi Arkadiusz Kocimski - ekspert z ośmioma latami doświadczenia w coldcallingu na koncie. Poznaj techniki które sprawią, że Twoje zimne telefony staną się jeszcze bardziej skuteczne.


Kurs Cold calling - jak sprzedawać więcej przez telefon

Naucz się zdobywać klientów za pomocą “zimnych telefonów.” Pokonaj strach przed prowadzeniem rozmów, zmniejsz liczbę odrzuconych telefonów i generuj wyższą sprzedaż dzięki cold-callingowi. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 lipca 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!