Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Cold mailing - skuteczne kampanie w praktyce

Premiera: Kurs Cold mailing - skuteczne kampanie w praktyce


Kurs Cold mailing - skuteczne kampanie w praktyce

Naucz się zdobywać klientów za pomocą “zimnych maili”. Dowiedz się jak budować bazę odbiorców, konfigurować skrzynkę pocztową, tworzyć skuteczne wiadomości i zwiększ sprzedaż dzięki cold mailingowi. Dowiedz się więcej
Czy chcesz móc kontaktować się z dowolnym człowiekiem na świecie? Ta umiejętność zwana jest cold mailingiem, lub tak zwanymi zimnymi mailami. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, marketerem, copywriterem, freelancerem, sprzedawcą, zajmujesz się relacjami z klientem lub po prostu chciałbyś się nauczyć, w jaki sposób nawiązać wartościowy kontakt z dowolnym człowiekiem na świecie, jesteś w dobrym miejscu.

W Kursie Cold mailing - skuteczne kampanie w praktyce zdobędziesz ogromną dawkę praktycznej wiedzy, którą natychmiast będziesz mógł wdrożyć w swoim biznesie, tudzież w swojej codziennej pracy.

Nauczysz się, w jaki sposób szybciej i skuteczniej pozyskiwać nowych klientów, którzy będą zainteresowani Twoimi towarami i Twoimi usługami. Dowiesz się też, w jaki sposób zautomatyzować znaczącą część procesów, związanych z Twoją sprzedażą, tak żeby w zaoszczędzonym czasie móc się zająć tym, co jest naprawdę istotne, czyli nawiązywaniem, utrzymywaniem, budowaniem wartościowych relacji ze swoimi klientami.

Zobaczysz jak krok po kroku technicznie skonfigurować Twoją skrzynkę mailową, jak zaprojektować kampanię tak, żeby trafiać do głównych skrzynek odbiorczych Twoich adresatów, tak żeby nie lądować w folderach takich, jak spam czy inne niechciane destynacje. Dowiesz się, w jaki sposób pisać tematy Twoich wiadomości mailowych, tak żeby drastycznie zwiększyć otwieralność tych wiadomości.

Na koniec poznasz sposób projektowania i pisania treści swoich maili, tak, żeby Twoi odbiorcy nie tylko chcieli je czytać, ale i na nie odpowiadać, a także - co najważniejsze - żeby chcieli się z Tobą umawiać na spotkania sprzedażowe i podejmować dowolne inne działania, na których Ci zależy.

Po tym szkoleniu automatyzacja i delegacja działań związanych z cold mailingiem nie będą dla Ciebie żadną tajemnicą. W związku z powyższym będziesz w stanie skonfigurować wszystko tak, żeby w sposób automatyczny wysyłać setki, a nawet tysiące wiadomości miesięcznie, i co za tym idzie, bardzo dynamicznie skalować swój biznes.

Kurs prowadzi Maciej Kwiatkowski, który od ponad 8 lat zajmuje się marketingiem i sprzedażą, wdrażając rozwiązania głównie w małych firmach i startupach. Tworzone przez niego treści mają ponad 50 milionów wyświetleń.


Kurs Cold mailing - skuteczne kampanie w praktyce

Naucz się zdobywać klientów za pomocą “zimnych maili”. Dowiedz się jak budować bazę odbiorców, konfigurować skrzynkę pocztową, tworzyć skuteczne wiadomości i zwiększ sprzedaż dzięki cold mailingowi. Dowiedz się więcejOpublikowane 7 września 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!