Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Copywriting - jak tworzyć treści, które sprzedają

Premiera: Kurs Copywriting - jak tworzyć treści, które sprzedają


Kurs Copywriting - jak tworzyć treści, które sprzedają

Poznaj warsztat copywritera, naucz się pisać skuteczne i angażujące teksty, na których będziesz zarabiał! Dowiedz się więcejMarzysz o pracy na własnych warunkach z dowolnego miejsca na ziemi? Chcesz zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów m.in. opisów produktów, artykułów blogowych, czy postów do social mediów? Więc sprawdź naszą kolejną premierę: Kurs Copywriting - jak tworzyć treści, które sprzedają.

Nasze szkolenie to siedem godzin wiedzy o tym jak pisać i projektować teksty, które naprawdę sprzedają. W kursie zdobędziesz wiele informacji o tym jak zostać copywriterem, jak zdobywać pierwsze zlecenia i jak pracować z klientami.

Autor kursu zdradzi Ci co nieco szczegółów z jego własnego warsztatu i przedstawi kilka case studies z jego pracy z klientami.

Z kursu dowiesz się jak rzeczywiście wygląda praca copywritera. Mamy nadzieję, że po tych siedmiu godzinach będziesz w stu procentach przygotowany do pracy w roli copywritera czy to freelancera, czy pracownika działu marketingu.

Zainteresowany? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Mateusz Buczkowski, Digital Marketer z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał współpracując z takimi klientami jak m.in. Westwing, Subway, Bacardi i Żak.


Kurs Copywriting - jak tworzyć treści, które sprzedają

Poznaj warsztat copywritera, naucz się pisać skuteczne i angażujące teksty, na których będziesz zarabiał! Dowiedz się więcejOpublikowane 11 stycznia 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!