Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs CRM w Excelu - zarządzanie bazą klientów

Premiera: Kurs CRM w Excelu - zarządzanie bazą klientów


Kurs CRM w Excelu - zarządzanie bazą klientów

Wykorzystaj możliwości Excela i stwórz w pełni funkcjonalny CRM, dopasowany do potrzeb Twojego biznesu. Opanuj kluczowe narzędzia arkusza, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać bazą klientów. Dowiedz się więcej
Prowadzisz małą lub średnią firmę i potrzebujesz prostego CRM-a? Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci uporządkować informacje o Twoich klientach? Chcesz powiązać te dane z transakcjami czy wartością sprzedaży tak by łatwiej było je analizować i tworzyć raporty ułatwiające podejmowanie decyzji biznesowych?

Możesz wykorzystać do tego Excela. Przedstawiamy nasza najnowszą premierę: Kurs CRM w Excelu - zarządzanie bazą klientów.

Wybierając ten kurs przekonasz się, że wcale nie musisz płacić za nowe oprogramowanie, by w wygodny sposób zarządzać relacjami z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Zobaczysz, że możesz wykorzystać do tego arkusz kalkulacyjny, z którego zapewne i tak korzystasz na co dzień.

Musisz tylko wiedzieć, które z narzędzi Excela będą do tego zadania najlepsze i jak to wszystko połączyć w całość. I właśnie tym zajmiesz się w trakcie kursu. Poznasz m.in. obiekt tabela, który w prosty sposób pozwoli Ci lepiej organizować dane. Opanujesz także formatowanie warunkowe, z którym łatwo wyróżnisz ważne informacje takie jak np. duplikaty.

Nie zabraknie narzędzi sprawdzania poprawności danych które zapewni Ci kontrolę nad typem danych wprowadzanych do bazy. Poznasz również przydatne funkcje w tym funkcje baz danych, które pozwolą Ci swobodnie podsumowywać dane bez konieczności dodawania kolumn pomocniczych.

W budowie CRM przyda Ci się również dobra znajomość tabel przestawnych, sortowania niestandardowego i filtrowania zaawansowanego. Ich poznanie pozwoli Ci wygodnie zarządzać bazą klientów bez konieczności edycji danych źródłowych.

Zobaczysz również jak zabezpieczyć swoje arkusze m.in. przed edycją czy kopiowaniem, co jest niezwykle ważne w przypadku danych osobowych. To tylko kilka przykładów bo w kursie znajdziesz znacznie więcej przydatnych wskazówek, jak zamienić Excela w pełnoprawną bazę CRM.

Myślisz, że nie dasz rady bo znasz tylko podstawy Excela? Spokojnie wszystkie zagadnienia przerobisz krok po kroku na czytelnych przykładach, które są dołączone w formie plików do kursu. Ich samodzielne przerobienie da Ci pewność opanowania materiału prezentowanego w kursie. Jeżeli chcesz zaprojektować swój własny funkcjonalny CRM w Excelu, do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Natalia Krawczycka, Specjalistka ds. Rozliczeń, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z Excelem.


Kurs CRM w Excelu - zarządzanie bazą klientów

Wykorzystaj możliwości Excela i stwórz w pełni funkcjonalny CRM, dopasowany do potrzeb Twojego biznesu. Opanuj kluczowe narzędzia arkusza, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać bazą klientów. Dowiedz się więcejOpublikowane 22 listopada 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!