Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Django - aplikacje webowe od podstaw

Premiera: Kurs Django - aplikacje webowe od podstaw


Kurs Django - aplikacje webowe od podstaw

Poznaj od zera Django, jeden z najpopularniejszych frameworków Python i wykorzystaj jego możliwości do tworzenia dynamicznych aplikacji webowych. Dowiedz się więcej
Opanowałeś już podstawy języka Python i zastanawiasz się jakiego frameworka nauczyć się w pierwszej kolejności? Chcesz tworzyć profesjonalne aplikacje internetowe w Pythonie? W takim razie powinieneś poznać Django, czyli jeden z najpopularniejszych frameworków Python. Pomoże Ci w tym nasza najnowsza premiera: Kurs Django - aplikacje webowe od podstaw.

W tym kursie zobaczysz jak rozpocząć pracę z frameworkiem Django, dzięki któremu będziesz mógł tworzyć responsywne i funkcjonalne aplikacje webowe oraz z powodzeniem umieścisz je na swoich stronach internetowych.

Szkolenie zostało stworzone w taki sposób, abyś mógł poznać pełen potencjał tego frameworka. Posiada on setki darmowych wtyczek, które ułatwią Ci kodowanie i sprawią, że Twoje aplikacje będą nowoczesne, funkcjonalne i przyjazne dla użytkownika.

Aby jak najlepiej z niego skorzystać powinieneś już znać podstawy języka Python i konsoli poleceń. W kursie przejdziemy od podstawowych informacji takich jak analiza architektury i szablony, aż do stworzenia strony internetowej. Będzie to blog dla programistów, którego ostylujemy niezwykle popularnym Bootstrapem.

Dowiesz się również jak tworzyć modele, komunikować z bazą danych, projektować formularze oraz sprawdzać poprawność mechanizmu logowania użytkownika z użyciem panelu administratora.

Wiedza zawarta w kursie da Ci solidne podstawy i przygotuje Cię w stu procentach do samodzielnego stworzenia i opublikowania aplikacji internetowej napisanej za pomocą Django.

Kurs prowadzi Tomasz Kaniecki, Programista i Administrator systemów, który od ponad 10 lat zajmuje się programowaniem w różnych językach, również w Pythonie.


Kurs Django - aplikacje webowe od podstaw

Poznaj od zera Django, jeden z najpopularniejszych frameworków Python i wykorzystaj jego możliwości do tworzenia dynamicznych aplikacji webowych. Dowiedz się więcejOpublikowane 28 kwietnia 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!