Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Docker dla początkujących - podstawy konteneryzacji

Premiera: Kurs Docker dla początkujących - podstawy konteneryzacji


Kurs Docker dla początkujących - podstawy konteneryzacji

Opanuj Dockera od podstaw i zdobądź umiejętności cenione na wielu stanowiskach w branży IT. Dowiedz się więcej
Jeżeli jesteś programistą, administratorem systemów lub chcesz rozwijać wiedzę z tematów DevOpsowych, to zdecydowanie powinieneś zainteresować się Dockerem i konteneryzacją.

Dlaczego? Bo jako programista nie będziesz musiał martwić się np. o zgodność wersji różnych narzędzi i bibliotek. Docker to również sposób na łatwe i szybkie uruchamianie aplikacji na różnych systemach operacyjnych oraz bardzo duże usprawnienie pracy zespołowej i testowania aplikacji.

Jeżeli chcesz nauczyć się obsługi Dockera i z jego pomocą ułatwić sobie codzienną pracę, mamy coś dla Ciebie: Kurs Docker dla początkujących - podstawy konteneryzacji.

Kurs rozpoczniesz od instalacji i konfiguracji Dockera. Później przejdziesz do zarządzania obrazami, uruchamiania pojedynczych kontenerów i konfiguracji sieci kontenerów.

Dowiesz się również jak konfigurować bardziej złożone środowiska za pomocą pliku docker-compose.yml oraz poznasz bardziej zaawansowany temat budowania własnych obrazów Dockera.

Wszystkie tematy w kursie poznasz na przykładach konkretnych problemów występujących w rzeczywistości. Do kursu dołączone są też materiały z dodatkowymi uwagami, aby ułatwić Ci przyswojenie wiedzy i ćwiczenia.

Po ukończeniu kursu będziesz w stanie samodzielnie tworzyć i zarządzać kontenerami i będziesz potrafił wykorzystywać typowy workflow pracy z Dockerem.

Szkolenie prowadzi Tomasz Primke, doświadczony programista, który sam korzysta z Dockera na co dzień.


Kurs Docker dla początkujących - podstawy konteneryzacji

Opanuj Dockera od podstaw i zdobądź umiejętności cenione na wielu stanowiskach w branży IT. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 maja 2023 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!