Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Działalność nierejestrowana - jak zarabiać bez zakładania firmy

Premiera: Kurs Działalność nierejestrowana - jak zarabiać bez zakładania firmy


Kurs Działalność nierejestrowana - jak zarabiać bez zakładania firmy

Poznaj prawne aspekty prowadzenia działalności nierejestrowanej. Dowiedz się jak ogarnąć podatki, prowadzić ewidencję, wystawiać faktury i rozliczać się ze sprzedaży produktów i usług. Dowiedz się więcej
Masz pomysł na biznes, ale nie chcesz jeszcze zakładać firmy i płacić ZUS'u? Szukasz tanich, sprawdzonych i legalnych sposobów na to, aby go przetestować? A może dorabiasz sobie do wypłaty i nie chcesz mieć problemów ze skarbówką?

Jeżeli na któryś z tych pytań odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś poprawnie to działalność nierejestrowana i ten kurs online są właśnie dla Ciebie.

Szkolenie skupia się głównie na praktycznych aspektach prowadzenia działalności nierejestrowanej. Jak dokumentować sprzedaż, jak wystawiać fakturę lub rachunek oraz jak prowadzić ewidencję kosztów? Czy musisz mieć kasę fiskalną? Czy musisz rejestrować się do podatku VAT oraz w jaki sposób rozliczyć dochody z działalności nierejestrowanej w zeznaniu rocznym? To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedzi znajdziesz w kursie.

Poznasz również kluczowe interpretacje organów państwowych, a także najważniejsze wyroki sądowe dotyczące właśnie działalności nierejestrowanej. Dowiesz się jak uniknąć najczęstszych błędów oraz co zrobić, aby Twoja działalność była zgodna z prawem.

Zobaczysz również, jak złożyć wniosek o interpretację indywidualną do ZUS, która może okazać się kluczowa, jeśli pojawią się wątpliwości co do rodzaju Twojej działalności. Jak widzisz, ten kurs napakowany jest praktyczną wiedzą. Nie trać więc czasu i zrób pierwszy krok w przedsiębiorczość. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Jakub Swereda, doradca podatkowy, który od blisko 10 lat jest związany ze światem przedsiębiorczości, podatków oraz księgowości.


Kurs Działalność nierejestrowana - jak zarabiać bez zakładania firmy

Poznaj prawne aspekty prowadzenia działalności nierejestrowanej. Dowiedz się jak ogarnąć podatki, prowadzić ewidencję, wystawiać faktury i rozliczać się ze sprzedaży produktów i usług. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 maja 2024 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!