Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs E-commerce od podstaw - jak sprzedawać w internecie

Premiera: Kurs E-commerce od podstaw - jak sprzedawać w internecie


Kurs E-commerce od podstaw - jak sprzedawać w internecie

Dowiedz się jak wejść ze swoim biznesem do internetu. Wykorzystaj potencjał e-commerce, by sprzedawać dowolne produkty i usługi już teraz! Dowiedz się więcej
Chcesz wystartować z własnym biznesem i zastanawiasz się jak zacząć sprzedawać przez internet? Chciałbyś założyć swój własny sklep internetowy, ale nie wiesz od czego zacząć? Więc nasza najnowsza premiera na pewno Cię zainteresuje. Przedstawiamy Kurs E-commerce od podstaw - jak sprzedawać w internecie.

W tym kursie zobaczysz jak od A do Z rozpocząć przygodę ze sprzedażą we własnym sklepie internetowym. Oczywiście zagadnienie to jest bardzo obszerne dlatego też zostało podzielone na moduły.

Na samym początku dowiesz się w jaki sposób wybrać idealną, wymarzoną domenę, bo przecież sklep internetowy musi mieć jakąś nazwę. Później poznasz różnicę pomiędzy sklepem instalowanym na Twoim własnym serwerze, a sklepem w wersji abonamentowej.

Poznasz całą strukturę sklepu internetowego, czyli wszystkie te elementy, przez które będzie przechodził Twój klient. Omówimy stronę główną, w jaki sposób należy zbudować dobre drzewo kategorii, co powinno znaleźć się na karcie produktu oraz w jaki sposób przeprowadzić użytkownika przez cały proces zakupowy.

Dodatkowo przeanalizujemy kilka najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce, żebyś wiedział jakie rozwiązania stosują najlepsi i abyś mógł wprowadzić je do własnego sklepu. Tutaj z pomocą przyjdzie nam raport koszyk roku, czyli taki plebiscyt na najlepszy sklep internetowy.

Zajmiemy się również takimi zagadnieniami jak: jakie metody płatności wybrać? Jakie sposoby wysyłki powinieneś uwzględnić we własnym sklepie, a także jakie strony tzw. informacyjne powinny się u Ciebie znaleźć.

Dowiesz się również w jaki sposób reklamować sklep internetowy. Poznasz dwie formy, dwie możliwości reklamowania, czyli Facebook Ads oraz Google Ads i dosłownie w kilkanaście minut będziesz mógł rozpocząć swoje kampanie promocyjne i mieć szansę na natychmiastowe efekty. Powodzenia!

Szkolenie prowadzi Adam Bakalarz, Specjalista ds. digital marketingu, który na co dzień zajmuje się pomaganiem firmom w zwiększaniu obrotu i zdobywaniu nowych klientów.


Kurs E-commerce od podstaw - jak sprzedawać w internecie

Dowiedz się jak wejść ze swoim biznesem do internetu. Wykorzystaj potencjał e-commerce, by sprzedawać dowolne produkty i usługi już teraz! Dowiedz się więcejOpublikowane 10 marca 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!