Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Edycja zdjęć na telefonie od podstaw

Premiera: Kurs Edycja zdjęć na telefonie od podstaw


Kurs Edycja zdjęć na telefonie od podstaw

Naucz się edytować zdjęcia na telefonie jak pros! Osiągaj efekty, które do tej pory widziałeś tylko u innych. Dowiedz się, co zrobić, aby Twoje zdjęcia na Insta i w innych socialach robiły efekt WOW! Dowiedz się więcej
Chcesz żeby fotografie z Twojego smartfona wyglądały profesjonalnie i zachwycały każdym detale?. Podziwiasz zdjęcia na Instagramie i zastanawiasz się, jak inni osiągają tak niesamowite efekty? Z tego kursu dowiesz się wszystkiego.

Jeśli jesteś blogerem, influencerem lub po prostu chcesz, by Twoje zdjęcia w mediach społecznościowych wyróżniały się na tle innych, to jesteś w dobrym miejscu.

Kurs Edycja zdjęć na telefonie od podstaw zaczniesz od krótkiego zapoznania się z interfejsem aplikacji Lightroom. Zobaczysz jak importować zdjęcia, kadrować oraz zmieniać ich proporcje na przykładach różnych fotografii.

Zobaczysz, jak niesamowite efekty możesz osiągnąć za pomocą zabawy z ekspozycją, kontrastem czy balansem bieli. Zajmiesz się edycją zdjęć krajobrazu i architektury, zdjęć nocnych zwierząt, portretów, a nawet zdjęć produktowych.

Poznasz też bardziej zaawansowane techniki edycji, takie jak selektywna edycja zdjęć z wykorzystaniem masek, sposoby na usuwanie niepożądanych elementów ze zdjęć, ale dowiesz się też, jak połączyć dwa zdjęcia w jedno.

Dowiesz się o różnicach w edycji plików JPG i stworzysz również własne presety, które przydadzą Ci się do szybkiej edycji.

Szkolenie prowadzi Natalia Lewicka, fotografka mobilna, która od lat pasjonuje się światem zdjęć. Autorka kursu zakochała się w fotografii mobilnej, gdy tylko kupiła swój pierwszy smartfon.


Kurs Edycja zdjęć na telefonie od podstaw

Naucz się edytować zdjęcia na telefonie jak pros! Osiągaj efekty, które do tej pory widziałeś tylko u innych. Dowiedz się, co zrobić, aby Twoje zdjęcia na Insta i w innych socialach robiły efekt WOW! Dowiedz się więcejOpublikowane 6 grudnia 2023 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!