Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Efektywna praca w Excelu - porady i triki

Premiera: Kurs Efektywna praca w Excelu - porady i triki


Kurs Efektywna praca w Excelu - porady i triki

Pracuj w Excelu mądrze, a nie ciężko! Poznaj narzędzia i wykorzystaj triki, które pozwolą Ci zautomatyzować codzienne zadania, zaoszczędzić czas i zwiększą efektywność pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Dowiedz się więcej
Pracujesz w Excelu dość dobrze? Znasz już podstawy, ale czujesz, że pewne rzeczy można zrobić prościej, szybciej i efektywniej? Masz rację! Trików, które mocno przyspieszają i ułatwiają pracę w arkuszu jest cała masa.

Czasem nawet wprowadzenie prostych zmian nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić czas, ale także zminimalizuje ryzyko błędów w arkuszach. Jeżeli chcesz poznać najlepsze praktyki i sztuczki w pracy z Excelem, sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Efektywna praca w Excelu - porady i triki.

W tym kursie poznasz zarówno proste wskazówki, jak i bardziej zaawansowane narzędzia. Wszystko zostanie omówione krok po kroku, na przejrzystych przykładach.

Przekonasz się jak szybko podsumować dane w tabelach przestawnych, jak wyróżnić ważne dane za pomocą formatowania warunkowego, a także dlaczego warto przechowywać dane w obiektach typu tabela.

Nie zabraknie narzędzi sprawdzania poprawności danych, a także praktycznych wskazówek dotyczących ochrony arkusza. To tylko wybrane przykłady, bo podczas szkolenia nauczysz się znacznie więcej!

Ten kurs to nie tylko sucha teoria, a przede wszystkim praktyka. Do wszystkich lekcji dołączam pliki do samodzielnego rozwiązania, których przerobienie razem z lekcjami da Ci pewność opanowania całego materiału. Jeżeli chcesz, by Twoja praca w Excelu przebiegała sprawniej, to do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Natalia Krawczycka, Specjalistka ds. Rozliczeń, która od wielu lat pracuje w Excelu. Przez ten czas poznała wiele praktycznych narzędzi i rozwiązań, które zdecydowanie zwiększają efektywność pracy w arkuszu kalkulacyjnym.


Kurs Efektywna praca w Excelu - porady i triki

Pracuj w Excelu mądrze, a nie ciężko! Poznaj narzędzia i wykorzystaj triki, które pozwolą Ci zautomatyzować codzienne zadania, zaoszczędzić czas i zwiększą efektywność pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 września 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!