Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Efektywne planowanie dnia - jak pokonać prokrastynację

Premiera: Kurs Efektywne planowanie dnia - jak pokonać prokrastynację


Kurs Efektywne planowanie dnia - jak pokonać prokrastynację

Naucz się skutecznie planować swój dzień, tak aby jak najlepiej wykorzystać każdą jego minutę. Dowiedz się, jak ustalać priorytety, organizować zadania, pokonać prokrastynację i pozbyć się rozproszeń. Dowiedz się więcej
Czujesz, że doba ma za mało godzin? Zdarza Ci się, zapomnieć o ważnych spotkaniach lub przekroczyć terminy? Twoja lista zadań nigdy się nie kończy?

Dzięki temu Kursowi Efektywne planowanie dnia - jak pokonać prokrastynację zapanujesz nad chaosem w swoim życiu. Nauczysz się skutecznie monitorować swój czas oraz efektywnie realizować cele.

Przekonasz się, że w planowaniu chodzi o coś więcej niż tylko o odhaczanie zadań z listy. Przeanalizujesz, gdzie najlepiej planować. Czy może elektronicznie, czy za pomocą tradycyjnego papierowego kalendarza.

Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak pracować z kalendarzem, monitorować swój czas oraz zwiększać swoją produktywność, za pomocą aplikacji.

Poznasz też, cenioną metodykę Getting Things Done, dzięki której doprowadzisz wszystkie zadania do końca. Dowiesz się, jak radzić sobie z nagłymi zmianami w planie, ze stresem oraz jak planować przerwy i czas na odpoczynek.

Po tym kursie stworzysz plan dnia, który będzie motywował Cię do działania. Priorytety będą jasne, a rzeczy ważne przestaną Ci się mylić z pilnymi.

Szkolenie prowadzi Joanna Dąbek - specjalistka z zakresu holistycznego zarządzania czasem.


Kurs Efektywne planowanie dnia - jak pokonać prokrastynację

Naucz się skutecznie planować swój dzień, tak aby jak najlepiej wykorzystać każdą jego minutę. Dowiedz się, jak ustalać priorytety, organizować zadania, pokonać prokrastynację i pozbyć się rozproszeń. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 listopada 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!