Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego - ekspresowa powtórka

Premiera: Kurs Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego - ekspresowa powtórka


Kurs Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego - ekspresowa powtórka

Naucz się rozwiązywać różne typy zadań i przygotuj się do wszystkich form pisemnych od notatki po rozprawkę. Opanuj zasady gramatyki, interpunkcji, czytanie ze zrozumieniem i główne nurty literackie. Dowiedz się więcej
Czujesz, że przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z polskiego mogłyby iść lepiej? Gramatyka i zasady interpunkcji mieszają Ci się w głowie? A może czytanie tekstu ze zrozumieniem lub krótkie formy pisemne to dla Ciebie prawdziwe wyzwanie?

Spokojnie! Ten kurs online pomoże Ci zdać egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Naukę zaczniesz od podstaw, takich jak gramatyka i ortografia. Zobaczysz, że wcale nie trzeba wkuwać tony regułek, żeby to wszystko zapamiętać i umieć stosować.

Później przejdziesz do świata literatury, gdzie dowiesz się, jak analizować i interpretować teksty literackie tak, by nie tracić cennych punktów.

Pisanie nie jest twoją mocną stroną? Żaden problem. Popracujemy nad tym. Nauczysz się tworzyć rozprawki, opowiadania oraz krótsze formy, jak ogłoszenie, zaproszenie czy notatka.

Wszystko przerobisz rozwiązując arkusze i analizując klucze odpowiedzi. Ten kurs to Twoja tajna broń i gwarancja wysokiego wyniku na egzaminie ósmoklasisty. Skorzystaj z niego, przygotuj się na 100% i podejdź do egzaminu bez stresu i z pewnością, że na pewno go zdasz. Powodzenia!

Szkolenie prowadzi Monika Wiśniewska, nauczycielka wspomagająca, która od lat przygotowuje uczniów do różnego rodzaju sprawdzianów, kartkówek i egzaminów.


Kurs Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego - ekspresowa powtórka

Naucz się rozwiązywać różne typy zadań i przygotuj się do wszystkich form pisemnych od notatki po rozprawkę. Opanuj zasady gramatyki, interpunkcji, czytanie ze zrozumieniem i główne nurty literackie. Dowiedz się więcejOpublikowane 3 lipca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!