Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Excel 365 od podstaw

Premiera: Kurs Excel 365 od podstaw


Kurs Excel 365 od podstaw

Opanuj Microsoft Excel 365 od podstaw. Naucz się korzystać z formuł i funkcji, wykonywać obliczenia, wizualizować dane i pracować z tabelami przestawnymi. Zdobądź praktyczne umiejętności. Dowiedz się więcej
Znajomość Excela to jedna z najczęściej wymaganych przez pracodawców umiejętności niezależnie od branży oraz zajmowanego stanowiska. Tak naprawdę umiejętność korzystania z arkusza kalkulacyjnego przyda się każdemu, ponieważ niezwykle często jest on pomocny również w codziennym życiu.

Jeśli wśród Twoich umiejętności nie ma obsługi Excela, to nasze najnowsze szkolenie pozwoli Ci to szybko nadrobić. Przedstawiamy Kurs Excel 365 od podstaw.

Na początku kursu poznasz interfejs programu oraz jego wbudowane narzędzia. Później nauczysz się korzystać z formuł oraz funkcji i poznasz różne metody wprowadzania i formatowania danych.

Nauczysz się pracy z tabelami przestawnymi oraz wizualizowania danych za pomocą różnego typu wykresów. Dzięki dołączonym do kursu plikom oraz arkuszom bez problemu przećwiczysz każde zadanie przedstawione na ekranie.

Jako bonus do kursu otrzymasz listę przydatnych skrótów klawiszowych, które niezwykle ułatwią i przyspieszą Twoją pracę w Excelu. Po tym kursie zadania takie jak formatowanie czy filtrowanie danych nie będą już dla Ciebie żadnym problemem.

Będziesz potrafił wykorzystać Excela do wykonywania najczęstszych zadań w domu oraz w pracy, a to zaledwie w kilka godzin. Mam nadzieję widzimy się w kursie. Do zobaczenia.

Szkolenie prowadzi Alicja Ziółkowska Specjalistka i trenerka Microsoft Office 365.


Kurs Excel 365 od podstaw

Opanuj Microsoft Excel 365 od podstaw. Naucz się korzystać z formuł i funkcji, wykonywać obliczenia, wizualizować dane i pracować z tabelami przestawnymi. Zdobądź praktyczne umiejętności. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 listopada 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!