Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Excel dla HR

Premiera: Kurs Excel dla HR


Kurs Excel dla HR

Naucz się wykorzystywać Excela w zadaniach działu HR. Dowiedz się jak analizować i gromadzić dane osobowe, dokonywać zestawień, pracować z funkcjami statystycznymi, bazodanowymi i wiele więcej. Dowiedz się więcej
Planujesz karierę w dziale HR lub pracujesz już w branży? W takim razie sprawna praca w Excelu to jedna z ważniejszych umiejętności, którą musisz posiadać. Jeżeli do tej pory poznałeś jedynie podstawy to nadal zdecydowanie za mało i właśnie po to powstał nasz nowy Kurs Excel dla HR.

Dzięki niemu rozwiniesz wiedzę z Excela pod kątem różnych zadań, które czekają na Ciebie właśnie w HR. W trakcie kursu wielokrotnie przekonasz się, że często wystarczy jedna funkcja lub narzędzie, żeby zautomatyzować pracę, która do tej pory zajmowała Ci długie godziny.

W trakcie kursu utworzymy wiele przydatnych arkuszy. Zobaczysz, jak obliczyć wykorzystanie urlopu, czas pracy, pobrane zaliczki, a także jak pilnować terminów badań lekarskich, żeby z wyprzedzeniem zaplanować wizyty. To tylko kilka przykładów, które łatwo dostosujesz do własnych potrzeb.

W kursie dowiesz się jak pracować z czasem, z tekstem i z datami. Duża część szkolenia poświęcona jest także analizie i gromadzeniu danych osobowych oraz ich zabezpieczaniu w arkuszach.

Zobaczysz również, jak zrobić porządek we własnych tabelach oraz jak korzystać z tabel przestawnych i formatowania warunkowego, dzięki czemu szybko podsumujesz i wyróżnisz ważne informacje. Do wszystkich lekcji dołączone są arkusze z przykładami, dzięki czemu każde omawiane zagadnienie łatwo przećwiczysz na własnym komputerze.

Jeżeli chcesz poprawić jakość swojej pracy w Excelu i poznać rozwiązania przydatne w pracy każdego HR-owca, zapraszamy do kursu!

Kurs prowadzi Natalia Krawczycka, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Autorka zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z Excela, w tym dla pracowników zarządzających zasobami ludzkimi.


Kurs Excel dla HR

Naucz się wykorzystywać Excela w zadaniach działu HR. Dowiedz się jak analizować i gromadzić dane osobowe, dokonywać zestawień, pracować z funkcjami statystycznymi, bazodanowymi i wiele więcej. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 grudnia 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!