Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Excel dla pracowników biurowych

Premiera: Kurs Excel dla pracowników biurowych


Kurs Excel dla pracowników biurowych

Opanuj narzędzia Excela, przydatne w pracy biurowej. Poznaj kluczowe funkcje i formuły, naucz się korzystać z tabel przestawnych, tworzyć wykresy i wizualizacje. Dowiedz się więcej
Aplikujesz na stanowisko, w którym znajomość Excela jest wymagana? Niemal codziennie musisz korzystać z arkusza kalkulacyjnego, ale praca z nim to dla Ciebie prawdziwa udręka, bo brakuje Ci podstaw? Nawet proste obliczenia, tworzenie nieskomplikowanych tabel, wykresów czy sortowanie stwarza Ci problemy? Czujesz, że marnujesz niepotrzebnie czas, bo wiele czynności musisz robić ręcznie?

Właśnie znalazłeś rozwiązanie twoich Excelowych problemów. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Excel dla pracowników biurowych.

Do sprawnej pracy w Excelu czasem wystarczy zmiana kilku nawyków. Dobre poznanie narzędzi oraz przede wszystkim znajomość podstaw. W trakcie tego kursu krok po kroku poznasz wszystkie niezbędne narzędzia pomocne w codziennej pracy biurowej z Excelem.

Dowiesz się m.in. jak poprawnie formatować dane, czym jest blokowanie komórek i w jaki sposób działają formuły w Excelu. Poznasz także wiele przydatnych funkcji. Zaczniemy od tych podstawowych stopniowo przechodząc do bardziej zaawansowanych.

Przekonasz się w jaki sposób szybko podsumować wartości w tabelach przestawnych oraz jak wyróżnić ważne dane za pomocą formatowania warunkowego. Dowiesz się jak usuwać duplikaty, wprowadzać masowe zmiany i wiele więcej.

W trakcie kursu będziesz pracować na praktycznych przykładach i wykonywać typowo biurowe zadania w Excelu, z którymi prawdopodobnie masz do czynienia co dzień. Dowiesz się jak unikać typowych błędów i automatyzować wiele czynności, które do tej pory mogły zajmować Ci długie godziny.

Do wszystkich lekcji dostaniesz pliki do samodzielnego rozwiązania. Ich przerobienie da Ci pewność opanowania wszystkich zagadnień przedstawionych w kursie. Jeżeli jesteś pracownikiem biurowym, sekretarką, asystentką, pracownikiem działu kadr, czy członkiem kadry kierowniczej, a nie czujesz się swobodnie w środowisku arkuszy kalkulacyjnych, ten kurs pomoże Ci to zmienić

Szkolenie prowadzi Natalia Krawczycka, Specjalistka MS Excel, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym.


Kurs Excel dla pracowników biurowych

Opanuj narzędzia Excela, przydatne w pracy biurowej. Poznaj kluczowe funkcje i formuły, naucz się korzystać z tabel przestawnych, tworzyć wykresy i wizualizacje. Dowiedz się więcejOpublikowane 2 grudnia 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!