Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Excel i narzędzia BI - efektywna praca z danymi

Premiera: Kurs Excel i narzędzia BI - efektywna praca z danymi


Kurs Excel i narzędzia BI - efektywna praca z danymi

Wykorzystaj dodatki Business Intelligence w Excelu i przyspiesz swoją pracę z danymi. Opanuj podstawy języka DAX, naucz się łączenia danych z różnych źródeł, ich modelowania i wizualizacji. Dowiedz się więcej
Czy na co dzień zajmujesz się analizą danych, a Excel to twoje główne narzędzie pracy? Czy ogromne ilości danych zaczynają przerastać już jego możliwości? A może chciałbyś w przyszłości zostać analitykiem? W takim razie na pewno zainteresuje Cię premiera Kursu Excel i narzędzia BI - efektywna praca z danymi.

W tym kursie dowiesz się jak rozpocząć swoją przygodę z Business Intelligence i analizą danych. Nauczysz się korzystać z nowoczesnych dodatków Business Intelligence takich jak Power Query czy Power Pivot. Z ich pomocą będziesz mógł pobierać nawet miliony rekordów, przetwarzać je i prezentować.

Być może zdarzyło ci się, że potrzebowałeś pobrać dane z wielu różnych źródeł: kilku plików Excelowych, CSV, baz danych, czy stron internetowych. Dla dodatków BI to żaden problem. Dzięki nim połączysz się ze źródłami danych, stworzysz jeden model, a następnie zaprezentujesz te informacje, które są dla biznesu najważniejsze.

Najwięcej czasu podczas przygotowania danych zajmuje ich obróbka i oczyszczanie. Dzięki dodatkom BI znacznie zautomatyzujesz ten proces. Raz pokażesz im jak te dane obrabiać i każda kolejna ich partia zostanie obrobiona automatycznie. Wystarczy kliknąć przycisk odśwież.

W temacie prezentacji danych dodatki BI również nie pozostawią Cię bez pomocy. Nauczysz się jak czytelnie tworzyć tabele przestawne, wykresy, mapy oraz dashboardy, dzięki którym najlepiej zaprezentujesz wyniki swojej pracy.

Do kursu zostały dołączone materiały dzięki, którym będziesz mógł pracować razem z autorem kursu i utrwalisz swoją wiedzę. Jeśli chcesz rozpocząć efektywną pracę na dużych ilościach danych, wykorzystując narzędzia Business Intelligence, zapraszamy Cię do kursu.

Szkolenie prowadzi Dominik Trznadel, który od lat zajmuje się analizą danych w Excelu i wszystkim, co z danymi związane.


Kurs Excel i narzędzia BI - efektywna praca z danymi

Wykorzystaj dodatki Business Intelligence w Excelu i przyspiesz swoją pracę z danymi. Opanuj podstawy języka DAX, naucz się łączenia danych z różnych źródeł, ich modelowania i wizualizacji. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 grudnia 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!