Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Excel na rozmowie rekrutacyjnej

Premiera: Kurs Excel na rozmowie rekrutacyjnej


Kurs Excel na rozmowie rekrutacyjnej

Poznaj najważniejsze funkcje i narzędzia Excela. Dowiedz się, jak radzić sobie z typowymi zadaniami rekrutacyjnymi w arkuszu kalkulacyjnym i zdobądź wymarzoną pracę. Dowiedz się więcej
Brak znajomości arkuszy kalkulacyjnych utrudnia Ci zmianę pracy? Chciałbyś zwiększyć swoje szanse na rozmowie rekrutacyjnej, dzięki dobrej znajomości Excela? Dobrze trafiłeś.

W tym Kursie Excel na rozmowie rekrutacyjnej poznasz te narzędzia, które najczęściej pojawiają się podczas rozmów kwalifikacyjnych. W jego trakcie przerobimy mnóstwo przykładów, a każde zagadnienie omówię dla Ciebie krok po kroku w taki sposób, żebyś nie miał problemów z rozwiązaniem zadań, właśnie podczas rozmowy o pracę.

Zaczniesz od bardziej podstawowych zagadnień, takich jak wprowadzanie i edycja danych. Stopniowo będziesz poznawał coraz trudniejsze narzędzia Excela. Nauczysz się pracować z formułami i funkcjami, stosować formatowanie warunkowe i korzystać z tabel przestawnych. To zagadnienia, które bardzo często pojawiają się podczas rozmów o pracę na wiele różnych stanowisk.

Podczas szkolenia poznasz dużo bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak np. narzędzia sprawdzania poprawności danych, czy konsolidacja danych. Ponieważ nauka Excela to przede wszystkim praktyka. Do wszystkich lekcji dołączone są pliki do samodzielnego przerobienia. Ich rozwiązanie to pewność opanowania całego materiału prezentowanego w kursie.

Podsumowaniem całego kursu będą przykładowe testy, do których warto się szczególnie przyłożyć. Pomogą Ci one nie tylko sprawdzić całą zdobytą wiedzę, ale także przyzwyczają Cię do formy testowej, z którą możesz spotkać się właśnie podczas rozmowy o pracę.

Kurs prowadzi Natalia Krawczycka, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Autorka zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z Excela, w tym dla pracowników zarządzających zasobami ludzkimi.


Kurs Excel na rozmowie rekrutacyjnej

Poznaj najważniejsze funkcje i narzędzia Excela. Dowiedz się, jak radzić sobie z typowymi zadaniami rekrutacyjnymi w arkuszu kalkulacyjnym i zdobądź wymarzoną pracę. Dowiedz się więcejOpublikowane 19 stycznia 2024 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!