Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania

Premiera: Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania


Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania

Naucz się efektywnie wykorzystywać Excela w swojej firmie do realizacji codziennych zadań. Poznaj przydatne funkcje i narzędzia, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Dowiedz się więcej
Chcesz ułatwić i przyspieszyć swoją codzienną pracę biurową? Excel jest przydatnym narzędziem pracy w Twojej firmie, ale żaden pracownik nie wykorzystuje jego potencjału? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza premiera: Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania.

W kursie zobaczysz jak zaprojektować przejrzyste raporty i krok po kroku utworzysz kilka przydatnych arkuszy. Dzięki nim będziesz mógł przenieść część swojej codziennej pracy właśnie do Excela.

Przekonasz się, że tabele przestawne czy formatowanie warunkowe, to nic trudnego. Omówimy także inne narzędzia, które po odpowiednim połączeniu pozwolą tworzyć Ci pliki kontrolne czy przydatne raporty.

Ponieważ prowadzenie firmy to także pilnowanie terminów w tym kursie zobaczysz jak zaprojektować arkusze, które będą informować Cię o ewentualnych zaległościach czy zbliżających się deadlinach.

Przekonasz się, że dobrze utworzone pliki działają praktycznie same, wymagają jedynie wprowadzenia kolejnych danych, nowych faktur, czy nowych zamówień.

Poza plikami kontrolnymi zobaczysz także, jak obliczyć np. premie dla pracowników czy jak utworzyć dynamiczne raporty, które pozwolą Ci w łatwy sposób przeglądać i analizować dane.

To tylko kilka przykładów zastosowań poznanych narzędzi. Na ich podstawie utworzysz własne arkusze w zależności od potrzeb Twojej firmy. Prezentowane przykłady będziesz mógł od razu przećwiczyć, bo do kursu dołączone są wszystkie arkusze z omawianymi zagadnieniami. Jeżeli chcesz zobaczyć, w jaki sposób Excel może ułatwić Twoją codzienną pracę, zapraszamy do kursu.

Kurs prowadzi Natalia Krawczycka, Specjalistka ds. Rozliczeń, która od wielu lat pracuje w Excelu. Autorka kursu zajmuje się również szkoleniem innych osób z obsługi arkusza kalkulacyjnego. Dlatego dobrze wie, z jakimi narzędziami użytkownicy mają największe problemy, a także jakie rozwiązania realnie ułatwiają codzienną pracę.


Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania

Naucz się efektywnie wykorzystywać Excela w swojej firmie do realizacji codziennych zadań. Poznaj przydatne funkcje i narzędzia, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 listopada 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!