Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Excel w zarządzaniu projektami

Premiera: Kurs Excel w zarządzaniu projektami


Kurs Excel w zarządzaniu projektami

Wykorzystaj możliwości Excela w zarządzaniu projektami. Opanuj narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć budżety i harmonogramy projektu, zarządzać zadaniami, monitorować postępy i wiele więcej. Dowiedz się więcej
Pracujesz jako menedżer projektu i chcesz opanować narzędzia Excela, które ułatwią Ci codzienne zadania? Musisz tworzyć czytelne wykresy, raporty i zestawienia dla przełożonych? Zastanawiasz się, jak za pomocą arkusza uporządkować realizowane w ramach projektu zadania i trafniej oceniać ich wyniki?

W takim razie nasza najnowsza premiera na pewno Cię zainteresuje. Przedstawiamy: Kurs Excel w zarządzaniu projektami.

W tym kursie pokażę Ci, jak Excel może stać się dla Ciebie jednym z kluczowych narzędzi do zarządzania i pracy z projektami. Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz, łatwiej będzie Ci śledzić postępy i wyniki, optymalizować zadania i tym samym podejmować bardziej trafne decyzje biznesowe.

W trakcie kursu poznasz m.in. metody analizy kosztów pracy i harmonogramu z wykorzystaniem narzędzi takich jak złożone tabele przestawne, funkcje podsumowujące wyświetlanie wyników i wiele innych.

Nauczysz się stosowania zaawansowanych funkcji logicznych w pracy z wieloma arkuszami i konsolidacji danych z różnych źródeł. Dowiesz się, jak stworzyć wykres Gantta i pobierać do niego dane z różnych lokalizacji.

Zobaczysz jak pracować nad projektem w grupie, zabezpieczać swoje arkusze, blokować dostęp do komórek i udostępniać je do edycji. Dowiesz się, jak udostępnić dane z Excela w prezentacjach PowerPoint i tworzyć czytelne wykresy prezentujące różnego typu dane, np. dane finansowe, czasowe czy wskaźniki KPI.

Nie zabraknie także narzędzi sprawdzania poprawności danych, sortowania i filtrowania, czy wykorzystania makr. Wszystko pokazane na przykładach zadań, jakie na co dzień wykonuje menedżer projektu.

Kurs stawia przede wszystkim na praktykę. Dlatego do wszystkich lekcji dołączone są pliki oraz gotowe arkusze, które będziesz mógł w zasadzie od razu wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Jeżeli zarządzasz projektami i pracujesz na co dzień w Excelu, to ten kurs będzie dla Ciebie wręcz nieocenioną pomocą. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Natalia Krawczycka, Specjalistka Microsoft Excel, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Lubi dzielić się swoją wiedzą z innymi i uważa, że Excel jest dla każdego, niezależnie od wieku i zawodu.


Kurs Excel w zarządzaniu projektami

Wykorzystaj możliwości Excela w zarządzaniu projektami. Opanuj narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć budżety i harmonogramy projektu, zarządzać zadaniami, monitorować postępy i wiele więcej. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 marca 2023 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!