Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Final Cut Pro dla zaawansowanych

Premiera: Kurs Final Cut Pro dla zaawansowanych


Kurs Final Cut Pro dla zaawansowanych

Wykorzystaj zaawansowane możliwości Final Cut Pro X i poznaj techniki edycji, które pozwolą Ci montować jeszcze lepsze klipy i animacje. Dowiedz się więcej
Opanowałeś już podstawy Final Cut Pro i chciałbyś dowiedzieć się jak wykorzystać pełen potencjał tego narzędzia? Interesujesz się montażem i edycją wideo i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? W takim razie przyda Ci się nasz nowy Kurs Final Cut Pro dla zaawansowanych.

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak wycisnąć maksimum możliwości z Final Cut Pro, tak aby twoje wideo były jeszcze lepsze. Kurs jest pełen wiedzy i wskazówek, które wybrałam podczas pracy nad setkami innych projektów.

Będzie więc konkretnie i praktycznie. Poznasz techniki pracy, które sprawią, że Twoje projekty będą wyglądały mega profesjonalnie, a sam montaż nowocześnie i świeżo.

Przyjrzymy się dokładnie przydatnym narzędziom i przekopiemy się przez zaawansowane ustawienia Final Cut'a. Nie wiesz jaka jest różnica między REC.709 a REC.2020 i dlaczego właściwie ma to znaczenie? Tutaj znajdziesz odpowiedź.

Na praktycznych przykładach zagłębimy się w korekcję kolorów, dzięki czemu będziesz mógł osiągnąć wymarzony look Twojego filmu. Stworzysz też animację logotypu, przycisk subskrypcji oraz materiały na potrzeby social mediów.

Zrobimy wielki test jakości eksportowanych materiałów. Na własnych oczach przekonasz się jaka jest różnica między kolejnymi kodekami i sam wybierzesz opcję odpowiednią dla Ciebie.

No i jeszcze skróty klawiszowe. Poznasz najbardziej przydatne z nich, tak abyś sam przekonał się jak bardzo mogą one usprawnić pracę. Jeżeli szukasz wiedzy opartej na praktyce to gwarantuję Ci, że w tym kursie ją znajdziesz. Zainteresowany? Wiesz gdzie kliknąć.

Szkolenie prowadzi Honorata Gruszecka, operator kamery i montażystka, która od wielu lat pracuje w programie Final Cut Pro.


Kurs Final Cut Pro dla zaawansowanych

Wykorzystaj zaawansowane możliwości Final Cut Pro X i poznaj techniki edycji, które pozwolą Ci montować jeszcze lepsze klipy i animacje. Dowiedz się więcejOpublikowane 28 grudnia 2020 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!