Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce

Premiera: Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce


Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce

Poznaj olbrzymie możliwości frameworka Flutter i języka Dart. Stwórz od zera własną aplikację mobilną na Androida lub iOS. Dowiedz się więcej
Chciałbyś rozpocząć karierę programisty aplikacji mobilnych? Marzysz o stworzeniu aplikacji, która mogłaby osiągnąć sukces pokroju WhatsApp’a? Chciałbyś tworzyć nowoczesne aplikacje wieloplatformowe? W takim razie na pewno spodoba Ci się nasza najnowsza premiera: Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce.

Flutter to jedno z najlepszych narzędzi do wytwarzania wieloplatformowych aplikacji mobilnych i Webowych. Niesie za sobą cały worek korzyści: pozwala błyskawicznie wytwarzać bardzo szybko działające aplikacje, które są bogate w różne widgety, biblioteki czy inne pluginy.

Pozwala to szybko zweryfikować założenia rynkowe, dzięki czemu aplikacje, które powstają, są bardzo korzystne dla firm, budżetowo dostępne, ale również bardzo rentowne. Dzięki temu cały ten rynek aplikacji mobilnych bardzo zaczął puchnąć i jest duże zapotrzebowanie na programistów fluttera.

To idealny moment, żeby zainteresować się frameworkiem Flutter i językiem Dart. Czemu powinieneś wybrać właśnie to szkolenie? Popatrz tylko na aplikację, którą stworzysz właśnie w tym kursie. Przekonaj się jak szybko można stworzyć bardzo profesjonalnie wyglądającą i działającą aplikację.

Autor kursu przeprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne składniki języka Dart, w którym pisze się takie aplikacje. Poznasz składniki języka, klasy funkcje, itd., aby następnie przejść do Flutter UI, czyli zestawu tych funkcji i frameworków, widgetów pozwalającego budować świetnie wyglądające aplikacje.

Po tym szkoleniu Ty również będziesz mógł tworzyć takie proste, bardzo fajnie wyglądające aplikacje, które zasilą twoje portfolio, pozwalając Ci dostać lepszą pracę lub pozwolą Ci stworzyć swoją własną aplikację, która podbije rynek.

Z tym kursem zdobędziesz szereg umiejętności niezbędnych do pracy właśnie jako flutter developer. W ten sposób możesz mieć dużą przewagę nad osobami, które uczyły się same bądź przechodzą z innych technologii. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Arkadiusz Wrzos, Full-stack developer, który na co dzień zajmuje się tworzeniem aplikacji na platformę Android.


Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce

Poznaj olbrzymie możliwości frameworka Flutter i języka Dart. Stwórz od zera własną aplikację mobilną na Androida lub iOS. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 października 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!