Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Fotografia kulinarna

Premiera: Kurs Fotografia kulinarna


Kurs Fotografia kulinarna

Naucz się robić apetyczne zdjęcia żywności niczym z okładek magazynów kulinarnych. Opanuj fotografię jedzenia od ustawień aparatu, przez stylizację żywności, dobieranie kadrów, aż po postprodukcję. Dowiedz się więcej
Dlaczego zdjęcia jedzenia w materiałach promocyjnych czy postach na Instagramie wyglądają tak apetycznie, że aż ślinka cieknie na ich widok? Zdarzyło Ci się oglądać reklamę dania i myśleć chcę to zjeść? Jakie techniki i narzędzia stoją za tworzeniem świetnych fotografii kulinarnych? No i w końcu co zrobić, żeby samemu osiągać takie efekty?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w naszym kursie fotografii kulinarnej. Niezależnie czy jesteś fotografem, który chce zwiększyć portfolio swoich usług, czy robisz zdjęcia jedzenia, żeby wrzucić czasem fajny kadr na Facebooka czy Instagrama, w tym kursie znajdziesz coś dla siebie.

Zaczniemy od podstaw. Omawiając krok po kroku aspekty techniczne i kompozycyjne niezbędne do osiągnięcia doskonałego zdjęcia. Dowiesz się jakie ustawienia aparatu dobrać, jak zorganizować plany zdjęciowy, jak zadbać o prezentację i ułożenie produktów czy jak wykorzystać różne rodzaje światła.

Nauczysz się zasad kadrowania, a nawet wykorzystania ruchu w fotografii kulinarnej. Lekcje w kursie są maksymalnie praktyczne. Zobaczysz jak krok po kroku przeprowadzić kompletne sesje zdjęciowe, a to oznacza, że oprócz robienia zdjęć zajmiesz się również ich postprodukcją.

To często właśnie tam dzieje się duża część magii, którą odbiorca widzi jako efekt końcowy. Pokażę Ci, jak za pomocą programu Photoshop Lightroom Classic oraz konkretnych technik i narzędzi przekształcić Twoje zdjęcia w prawdziwą ucztę dla oka. Zastanawiasz się, czy jesteś w stanie osiągać tak niesamowite efekty? Jasne, że tak! Wszystko, czego potrzebujesz to wiedza, którą zdobędziesz w kursie i trochę praktyki.

Szkolenie prowadzi Marta Grabowska-Brzęczek fotografka i stylistka kulinarna, która na co dzień pracuje z międzynarodowymi markami i twórcami kulinarnymi.


Kurs Fotografia kulinarna

Naucz się robić apetyczne zdjęcia żywności niczym z okładek magazynów kulinarnych. Opanuj fotografię jedzenia od ustawień aparatu, przez stylizację żywności, dobieranie kadrów, aż po postprodukcję. Dowiedz się więcejOpublikowane 2 października 2023 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!