Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Fotografia mobilna od podstaw

Premiera: Kurs Fotografia mobilna od podstaw


Kurs Fotografia mobilna od podstaw

Nie potrzebujesz lustrzanki, żeby robić świetne zdjęcia! Poznaj techniki fotografowania smartfonem, naucz się wykorzystywać jego potencjał i spraw, by Twoje zdjęcia zachwyciły oglądających! Dowiedz się więcej
Profesjonalne fotografie smartfonem - czy to w ogóle możliwe? Jasne! Swoim smartfonem możesz robić świetne zdjęcia, ale również edytować je w dowolny sposób. Nie ma znaczenia, czy będą to fotki tylko dla Ciebie, czy planujesz na tym zarabiać. Naucz się robić świetne zdjęcia swoim telefon, wybierając nasz kurs fotografii mobilnej od podstaw.

To szkolenie pokaże Ci jakich zasad się trzymać, by osiągać niesamowite rezultaty. Dowiesz się w nim jak robić świetne zdjęcia swoim smartfonem. A kto wie? Być może fotografia stanie się Twoją nową pasją?

Każdy z nas nosi przy sobie aparat i każdy pstryka zdjęcia, ale nie każdy zadowolony jest z efektów. Prześwietlone, niewyraźne, rozmazane fotografie, przypadkowe obiekty, które wcięły nam się w kadr, źle dobrane ustawienia…

Powodów do niezadowolenia może być mnóstwo, ale każdego z nich można uniknąć lub przynajmniej poprawić w postprodukcji. I właśnie o tym będzie ten kurs.

Zaczniesz od przygotowania swojego smartfona do robienia zdjęć. Poznasz tryby automatyczne i półautomatyczne, takie jak tryb portretowy oraz ustawienia manualne.

Zobaczysz jak i kiedy ich używać oraz za co one odpowiadają. Dowiesz się też, czym jest kompozycja w fotografii, a później przejdziesz do praktyki. Na przykładzie fotografii portretowej poznasz rolę jaką odgrywa światło podczas robienia zdjęć. Zobaczysz jak ustawić modelkę podczas sesji i wiele więcej.

Nauczysz się również tworzyć fotografię krajobrazową, uliczną, makro oraz nocną. A jeżeli wystawiasz ogłoszenia na allegro, olx lub robisz zdjęcia do sklepu internetowego, po tym kursie Twoje zdjęcia produktowe będą znacznie atrakcyjniejsze. Będziesz już wiedział jak ustawić przedmiot do fotografowania, jakich rekwizytów użyć oraz w jakim miejscu robić zdjęcia.

Sporo dowiesz się również o edycji fotografii. Zobaczysz jak korzystać z aplikacji Adobe Lightroom tak, by poprawić kadrowanie światła, wzbogacić zdjęcia o ciekawą kolorystykę i wiele, wiele więcej. Chcesz w końcu wykorzystać fotograficzny potencjał, jaki drzemie w Twojej kieszeni? W takim razie do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Natalia Lewicka, fotografka mobilna, która od lat pasjonuje się światem zdjęć. Autorka kursu zakochała się w fotografii mobilnej, gdy tylko kupiła swój pierwszy smartfon.


Kurs Fotografia mobilna od podstaw

Nie potrzebujesz lustrzanki, żeby robić świetne zdjęcia! Poznaj techniki fotografowania smartfonem, naucz się wykorzystywać jego potencjał i spraw, by Twoje zdjęcia zachwyciły oglądających! Dowiedz się więcejOpublikowane 1 lutego 2023 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!