Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Fotografia motoryzacyjna

Premiera: Kurs Fotografia motoryzacyjna


Kurs Fotografia motoryzacyjna

Naucz się robić profesjonalne zdjęcia samochodów. Dowiedz się jak przygotować auto do sesji, dobrać atrakcyjne kadry, fotografować detale i poddawać zdjęcia postprodukcji. Dowiedz się więcej
Interesujesz się szeroko rozumianą motoryzacją? Jesteś fanem czterech kółek? Więc pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że chciałeś uwiecznić jakiś pojazd na zdjęciu? W takiej sytuacji często dochodzimy do momentu, w którym rodzi się mnóstwo pytań np. jaki sprzęt użyć, o jakiej godzinie fotografować, czy w jakim miejscu fotografować auto.

Odpowiedzi na wszystkie te pytania i znacznie więcej znajdziesz w naszym premierowym kursie fotografii motoryzacyjnej. Poznasz w nim nie tylko podstawy fotografii motoryzacyjnej, ale również średniozaawansowane i zaawansowane techniki fotograficzne.

Dowiesz się m.in. jak uzyskać efekt malowania światłem, a autor kursu zabierze Cię w kilka miejsc w Gdańsku, abyś zobaczył jak w praktyce podejść do fotografii samochodów. Do kursu otrzymasz również pliki zdjęć, abyś mógł obrabiać zdjęcia równolegle z autorem szkolenia.

Zdobędziesz wiedzę na temat szeroko rozumianej postprodukcji. Nauczysz się nie tylko prostego wycinania samochodu, czy innych łatwych technik. Poznasz również zagadnienia związane z łączeniem zdjęć, fotomanipulacją, czyszczeniem auta i masą innych rzeczy, które musisz umieć jako fotograf motoryzacyjny.

Oprócz zagadnień stricte fotograficznych, zajmiemy się również tematem marketingu, który jest w dzisiejszym świecie niesamowicie istotny. Dowiesz się jak zdobywać klientów, jak ich utrzymywać, jakie zlecenia jesteś w stanie zdobyć oraz, co bardzo ważne, jak przygotować portfolio, które będzie na Ciebie pracowało.

Zainteresowany? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Jakub Steinborn, fotograf motoryzacyjny i fotoreporter, który swoją przygodę z fotografią rozpoczął już wiele lat temu. Autor szkolenia ma doświadczenie we współpracy z wieloma markami oraz klientami prywatnymi. Jest laureatem licznych konkursów fotograficznych.


Kurs Fotografia motoryzacyjna

Naucz się robić profesjonalne zdjęcia samochodów. Dowiedz się jak przygotować auto do sesji, dobrać atrakcyjne kadry, fotografować detale i poddawać zdjęcia postprodukcji. Dowiedz się więcejOpublikowane 2 września 2022 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!